השכרת כיתות במכללת אתגר

השכרת כיתות במכללת אתגר

השכרת כיתות במכללת אתגר

חברות, ארגונים ומוסדות בדרום, מחפשים מקום איכותי, נעים, מאובזר ובעל אופי לימודי להעברת סדנאות, הרצאה, הדרכה וכדומה? פנו אלינו, מכללת אתגר, יש לנו הרבה מאד מה להציע לכם.


שירות ייחודי ואיכותי
מכללת אתגר, המוסד הרב תחומי להשכלה ולימוד היא המכללה המובילה באזור הדרום, עם קמפוס מרווח, כיתות לימוד חדישות וממוזגות ועם קורסים מקצועיים ברמה גבוהה וחוויית לימוד מושלמת.
לא אחת קורה שחברות, ארגונים, מדריכים ומרצים מחפשים מקום לקיים בו ימי עיון, כנסים, הרצאות וקורסים, מקום שיהיה אטרקטיבי, נוח ונגיש, ושיהיו בו העזרים הדרושים לקיום הקורס או הכנס.
מכללת אתגר מציעה לכם פתרון אידיאלי של מבחר גדול של כיתות מרווחות וממוזגות, במקום הנגיש והמרכזי ביותר בבאר שבע, עם ציוד משוכלל, חניה בשפע ואווירה נעימה שתכניס אתכם מייד למוד הלימודי.
כל מה שתזדקקו לו
מכללת אתגר מעמידה לרשותכם, בנוסף לכיתות המרווחות, גם אולמות, מעבדות וציוד עזר שיסייע בקיום ההרצאה או הלימוד. עמדות מחשב לכל משתתף, ברקו, מסך גלילה, עזרי אודיו ווידאו ועוד.
אם מדובר בכנס גדול, עומד לרשותכם אודיטוריום גדול, מפואר ומאובזר.

artical-03
חושבים על פגישת מנהלים דיסקרטית? הכירו את חדר ה- VIP שלנו, מתאים לעד 18 משתתפים, בו תיהנו מפרטיות, שקט וכל מה שנדרש לקיים פגישת הנהלה, או אחרת.
בכל כיתה ייהנו המשתתפים מכיבוד קל ושתייה חמה, זאת בנוסף לשירותי הקייטרינג הכשר שמעמיד לרשותכם ארוחות בוקר, צהריים וערב.
למכללה ניתן להגיע בכל אמצעי התחבורה הציבורית והפרטית וברחבי הקמפוס תיהנו מאינטרנט אלחוטי בחינם.
אתם מוזמנים לפנות אלינו כבר עכשיו ולשריין מקום לפעילות הארגונית הבאה שלכם, כדי שתוכלו להעביר קורסים, הכשרות או הדרכות בתנאים האופטימליים ביותר. תוכלו להזמין מראש את כיתות הלימוד המושקעות שלנו, על כל הציוד הנדרש, החדשני והאפקטיבי ביותר ולהעביר את הקורס או ההכשרה שלכם בראש שקט ועם תחנות עבודה מתקדמות.
מכללת אתגר היא בעלת נסיון של שנים רבות במתן שירותי העשרה והכשרה למוסדות וארגונים. אנו מספקים שירות השכרת כיתות בהתאם לצרכי הלקוח ובמדויק, לפי דרישותיו.
כמו כן עומדים לרשותכם אולמות, מעבדות מחשבים וכל מה שנדרש להעברת קורס או הכרה לעובדי המפעל, הארגון, החברה וכדומה.
נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת