אבטחת איכות- QA

אבטחת איכות- QA

לימודי אבטחת איכות QA – במכללת אתגר מאפשרים לתלמידים ללמוד ולהשתלב בתוך תחום מאוד מבוקש ופופולרי.

הקורס מרתק ומאתגר ומשלב בתוכו לימודים עיוניים ומעשיים. הקורס מועבר על ידי צוות מרצים איכותי ומקצועי אשר מכיר את התחום לעומקו ומעוניין לספק ללומדים את כל החומר החשוב והדרוש להם, על מנת שיוכלו להשתלב בהמשך בעבודה מעשית ומתגמלת.

הקורס מיועד למנהלים ולעובדים בקבוצות איכות וכמו כן גם לעובדים מן השורה העוסקים בתחום. מטרת הקורס היא להקנות לסטודנטים ידע נרחב והשכלה איכותית בכל הקשור לניהול מערכת אבטחת איכות תוך שימוש בכלים ניהוליים מתקדמים.

תיאור

הלימודים כוללים לימודי מערך תכנון ברמת היחידה ותהליכי עבודה, בקרת מדידה וניטור האיכות, תהליכי שיפור מוצרים ותהליכי עבודה, הפיכתם לאפקטיביים יותר, שיטות של ניתוח תהליכים ביחידות העסקיות של החברה כמו מחלקת שיווק, מכירות ושירות.

נושאים נוספים שעולים במהלך הלימודים הם ההבדלים בין בדיקות פונקציונליות ובדיקות לא פונקציונליות, עקרונות הנדסת איכות, תכנון ניסויים, בקרת איכות סטטיסטית והסתברותית, סוגי מבדקים, תורת המדידה, הביקורת ובחינת האמינות, תחזוקתיות ובטיחות מוצר, מערכות לניהול איכות כמו למשל ISO 9000, ניתוח וביקורת עלויות הבדיקות והבחינות שנערכות, מערכות המידע התומכות, והבנת הגורם האנושי והארגוני בתחום.

WhatsApp chat