מנהלי עבודה בתעשייה

מנהלי עבודה בתעשייה

אודות הקורס :

קורס “מנהלי עבודה בתעשייה” כולל תכנית לימודים מפורטת אשר כפופה לתקנות ופיקוח של משרד הכלכלה. זהו קורס מבוקש בשל העובדה כי ישנה דרישה מתמדת בתעשייה למנהלי עבודה. בקורס זה ילמדו הסטודנטים מהו תפקידו של מנהל מקצועי וכיצד יש לקיים תהליך עבודה יעיל ובונה. הסטודנטים בקורס ילמדו ויתנסו במגוון נושאים, כגון:  מתמטיקה וסטטיסטיקה, אנגלית, כלכלה, יישומי מחשב, בטיחות בעבודה, שיטות יצור, עבודה בגובה, הסתברות ועוד.

במהלך הלימודים ילוו את התלמידים מרצים ומדריכים בעלי ידע וניסיון רב בכל אחד מן הנושאים הנלמדים. לקראת סיומו של הקורס יכינו המשתתפים פרויקט גמר כאשר לאורך כל התהליך ילווה אותם צוות ההוראה של המכללה. מסיימי הקורס יוכלו להשתלב במשרות שונות כשבידיהם כלים והבנה מעמיקה של התחום. קורס “מנהלי עבודה בתעשייה” יעניק לבוגרים של מכללת אתגר יתרון על פני מועמדים אחרים ויאפשר להם להשתלב בקלות יתרה בשוק התעסוקה. בנוסף, בסיום הקורס תוענק לבוגרים תעודת גמר של משרד הכלכלה (משרד התמ”ת) – “מנהל עבודה בתעשייה”.

תיאור

מטרת הקורס :

מטרתו העיקרית של קורס זה היא להקנות ידע והכשרה בכל הנוגע לשינויים והתפתחויות בטכנולוגיה, בחוקים ובתקנות של מנהלי עבודה בתעשייה. קורס זה נועד להכשיר מומחה לבטיחות בעבודה מעשית בשטח על מנת שידע כיצד צריך וניתן להתמודד עם בעיות בטיחות אשר קיימות ועלולות להתרחש במפעלים ובמקומות עבודה שונים בחיי היום-יום.

דרישת סף ותנאי קבלה:

  • 10 שנות לימוד.
  • ניסיון קודם בתעשייה – 3 שנים מינימום.
  • מבחן ידע במתמטיקה.
  • מבחן ידע באנגלית בסיסית.
  • ראיון אישי ומעבר וועדת קבלה.

היקף הקורס:

קורס שנתי –   420 שעות לימוד.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat