תחזוקת טלפונים סלולריים

בקרוב!

תחזוקת טלפונים סלולריים

אודות הקורס :

אנו חיים בעידן טכנולוגי אשר הולך ומתפתח מדי רגע והמכשירים הסלולריים הם ללא ספק אחד מבין מגוון אמצעים טכנולוגיים שמלווים אותנו ביום יום. השימוש בטלפונים הסלולריים הולך ומתפתח וכיום קיימות המון אופציות ודרכים לעשות במכשיר שימוש יעיל וחכם. הפונקציות המרובות הופכות את המכשירים הניידים למחשבים מיניאטוריים אשר כוללים בתוכם מגוון רחב של פעולות חשובות ומועילות. שימוש נבון בטלפון הסלולרי מאפשר לאדם להתנהל בקלות וביעילות בתחומים רבים בחייו ויחד עם זאת ענף תחזוקת הטלפונים צומח ומתפתח. על מנת להשתלב בענף תיקון המכשירים יש ללמוד לעומק את המכשיר הנייד ולהפוך לטכנאי מוסמך ומוכשר בתחום.

מסלול הלימודים בקורס זה משלב לימוד תיאורטי ברמה גבוהה ותרגול מעשי במעבדה העומדת בסטנדרטים גבוהים ומכילה מרכיבים מקוריים. לאורך הקורס ילווה את המשתתפים צוות מדריכים ומרצים מקצועי ומנוסה אשר יחשוף בפניהם את כל המידע הנחוץ להם. כמו כן, מסלול לימודים זה מבוסס על הכרות עם כל המאפיינים הרלוונטיים על מנת לאפשר ללומדים להכיר ולהתמודד כראוי עם ההתפתחויות הטכנולוגיות השונות

תיאור

מטרת הקורס:

קורס “תחזוקת טלפונים סלולריים” מקנה לסטודנטים את המידע העדכני ביותר ומבוסס על הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת. תכנית הלימודים מקיפה ומבטיחה לבוגרי הקורס השתלבות יעילה בשוק התעסוקה.

קהל יעד:

כלל האוכלוסייה.

היקף הקורס:
120 שעות לימוד.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat