מזכירה משפטית

מזכירה משפטית

אודות הקורס :

בקורס “מזכירה משפטית” מתקיימת תכנית לימודים עשירה ומגוונת אשר כוללת הצגת מושגי יסוד משפטיים מתוך ענף המשפטים ושילובם בטפסים משפטיים. כמו כן, במהלך הלימודים זוכים התלמידים להכיר את האדמיניסטרציה הייחודית של מערכת המשפט ואת ההתנהלות המנהלית שלה. קורס זה מתקיים וכפוף לתקנות של משרד הכלכלה (משרד התמ”ת) ובמהלכו ילמדו הסטודנטים והסטודנטים מגוון נושאים שונים, כגון : תכתובת עסקית, תקשורת בארגונים, אתיקה מקצועית, חשבונאות, תוכנות Office, מערכת המשפט בישראל, בניית כתבי בית דין, תאגידים, ניסוח מכתבים ועוד מגוון רחב של מיומנויות טכנולוגיות משפטיות.

לאורך כל תקופת הלימודים הסטודנטים יקבלו ליווי צמוד של צוות מרצים מקצועי אשר מכיר ומודע לעולם המשפטים לפרטי פרטים. תהליך הלימודים בקורס כולל למידה מעשית במקביל ללימודים עיוניים וכך גם בחינות הגמר : כוללות חלק עיוני וחלק מעשי. סטודנטים שיעמדו בדרישות הקורס ויעברו את המבחנים הפנימיים יהיו זכאים לגשת למבחני הגמר כשבסופם הם יקבלו תעודת גמר – “מזכירה משפטית” מטעם מכללת אתגר ומשרד הכלכלה.

תיאור

מטרת הקורס :

מטרת הקורס היא להקנות ללומדים בו ידע מקצועי וכלים על מנת שידעו כיצד יש לנהל ולארגן משרד משפטי באופן היעיל והמדויק ביותר. כמו כן, קורס “מזכירה משפטית” מקנה ידע וכלים מעשיים בהפעלה וניהול משרד משפטי. בנוסף, הקורס מכשיר את הלומדים בו לעבודה בכל מוסד או ארגון משפטי.

דרישת סף ותנאי קבלה:

  • 12 שנות לימוד.
  • וועדת קבלה.
  • מעבר מבחן מיון בשפה העברית, באנגלית ובמעבד תמלילים.

היקף הקורס:

קורס שנתי – 450 שעות.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat