מרקום- תקשורת שיווקית

מרקום- תקשורת שיווקית

בשנים האחרונות התקשורת השיווקית הפכה לצורך הכרחי של כל חברה במשק, החל מחברות היי-טק, דרך המפעלים השונים המייצאים לחו”ל עד למוסדות, ארגונים ורשויות מקומיות. התחרות בשוק הגבירה את השימוש בשיטות התקשורת השיווקית והפכה אותה לאחד הגורמים המרכזיים להצלחה של חברות.

תיאור

מתכונת הלימודים

תוכנית חד שנתית

תכנית הלימודים

בדיקת כדאיות לשיווק מוצר חדש: בניגוד לתפיסה הישנה, בין אם לזה יש הון עצמי להשקעה ובין אם הונו דל או אפסי, הוא יוכל ליזום ולהקים מערך שיווק למוצרים ושירותים. בשיעור זה יקבל הסטודנט סקירה על האופן שבו מתקדמים. על פי כלים אלה יקבל הלומד שיעורי בית אשר ידרשו ממנו להציג את הבנתו ולגבי צרכים, רצונות, וביקושים, ואת תמהיל המוצרים והשירותים שאותם הוא מעוניין למכור.
מינוף עסקי וכלכלי ללא הון עצמי: אחד המודלים הגאוניים למינוף כלכלי, הוא עושר נאור שניתן להשגה על ידי הטבת מצבם של אחרים. העיקרון החזק ביותר ליצירת מנוף פיננסי- מנהיגות ובניית צוותים ורשתות שותפים. חבירה לחברות שיווק ישיר, מכירה ישירה של פתרונות ברי קיימא, מיתוג עצמי ושיווק מערכות יחסים.
שיווק עצמי,שיווק ישיר,שיווק שירותים ושיווק מוצרים קמעונאיים באמצעות רשתות עסקיות: כיצד ליצור לידים (פניות) על ידי שימוש ברשתות חברתיות ועסקיות, הפקת פרופילים אישיים ועסקיים ברשתות: קפה דה מרקר, FACEBOOK, PLAXO, שיווק בסקייפ והשקה עצמית באמצעות סרטוני וידאו- YOUTUBE-video Google.
אמנות המכירה הטבעית: אומנות מכירה זאת מתבססת בעיקרה על קישורי ליבון צרכים והקשבה ללקוח, תפיסה זאת זונחת את מיומנויות חידודי הלשון ומקדמת בברכה מכירה תוך כדי מתן שירות תוך מיקוד בהטבת מצבו של הלקוח. תפיסה זו הוכחה כפשוטה ליישום אך קשה לעיקול.
מסחר אלקטרוני eBay: מהי זירת המסחר eBay, הרשמה והתחברות למערכת, פתיחת חשבון קונה ב- eBay , אישור חשבון Verified Account –  PAYPAL, חיבור חשבון PAYPAL ל- eBay, משיכת כספים לארץ, עזרה ב-eBay, כיצד מוכרים ב- eBay?, תהליך ביצוע עסקה בeBay, מה למכור pulse.eBay.com, מערכת הפידבקים, חשיבות הפידבקים, פידבק חיובי ופידבק שלילי, אבחנה בפידבקים מפוברקים, ספקים וטיפים, איתור ספקים, טיפים כלליים, בעיות נפוצות, פתיחת חנות ב- eBay.
שדרוג עסק קיים לצרכים של סביבת העסקים החדשה: אפיון מחדש של צרכי הלקוחות, הערכה מחודשת של תהליכים עסקיים, אפיון אתר וקידומו, תכנון פרויקטים לקידום מכירות, שיווק מפה לאוזן, תקשורת שיווקית משולבת.

הסמכה

“קידום מכירות ושיווק” יוענק מטעם משרד התמ”ת לעומדים בדרישות הקורס.