ניהול מערכות משרדיות

ניהול מערכות משרדיות

אודות הקורס :

בכל ארגון, חברה או מוסד מתקיימת עבודה משרדית כאשר אופי העבודה משתנה בהתאם למקום. עם זאת, המשרד המודרני הופך מיום ליום לזירה מקצועית ומתקדמת אשר מצריכה פעילות ועבודה מקצועית של אנשים מיומנים ומנוסים, בקיאים בכל הקשור לניהולו. בכל משרד, גדול יותר או קטן, חשוב ומומלץ שתהייה מנהלת משרד טובה ומקצועית אשר תוכל לקדם את תהליכי העבודה ולנהלם כראוי.

על מנהלת המשרד להבין ולדעת כיצד פועל העסק, לחבר בין כל הקצוות וליצור התנהלות שתספק את העובדים, הלקוחות, הספקים וההנהלה. ניהול מערכת משרד זהו מקצוע מבוקש אשר דורש הכשרה מתאימה ולא ניתן להשתלב בתחום זה ללא מעבר קורס לניהול מערכות משרדיות. בקורס זה ילמדו המשתתפים לפי תקנות ותכנית לימוד של משרד הכלכלה ובסופו של התהליך ייגשו לבחינות גמר. תלמידים ותלמידות שיעמדו בתנאים ובדרישות הקורס יקבלו בסופו תעודת מקצוע שתאפשר להם להשתלב במקומות העבודה השונים.

תיאור

מטרת הקורס :

מטרת הקורס היא להקנות ידע מקצועי וכלים לניהול מערכות משרד, כמו כן – ידע וכלים בהפעלה וניהול טכנולוגיות חדישות ומתקדמות. מכללת אתגר שמה דגש על הכשרת התלמידות והתלמידים באופן מתקדם ומקצועי אשר יאפשר להם להתקבל בעתיד לעבודה בכל מוסד או ארגון במגזרים השונים במשק הישראלי.

דרישת סף ותנאי קבלה:

  • 12 שנות לימוד.
  • מעבר מבחן מיון בהבעה בעברית.
  • מעבר מבחן מיון במתמטיקה ובאנגלית.

היקף הקורס:

258 שעות לימוד.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat