קניינות ורכש

קניינות ורכש

אודות הקורס :

במרבית הארגונים והמוסדות הגדולים אשר פועלים כיום בשוק התעסוקה הישראלי מועסק קניין ואיש רכש. בתי עסק רבים משלבים בשורותיהם קניינים אשר מסוגלים ויודעים כיצד צריך וניתן ליצור שיתופי פעולה עם ספקים ועם קבלנים על מנת לקיים דו-שיח תעסוקתי נבון. איש רכש וקניין חייב להכיר את מנגנוני העבודה במוסד, להכיר את מהלכי העבודה ותיאומם, להעמיק בבקרה ולהביא להצלחה העסקית של הארגון בו הוא מועסק.

בקורס “קניינות ורכש” ילמדו המשתתפים אודות שני התחומים הללו ויעמיקו במגוון תכנים ונושאים שנכללים בהם. צוות המרצים בקורס זה יספק לתלמידים מידע והסברים מפורטים אודות התחום ויחשוף בפני את רזי המקצוע. בין הנושאים הנלמדים בקורס : ניהול משא ומתן, רכש בין-לאומי, מדיניות הרכש, מלאי ולוגיסטיקה, קשר עם ספקים ועוד. הלמידה בקורס זה משלבת לימודים עיוניים עם סיורים וניסיון מעשי, כאשר לקראת סוף הקורס ייגשו התלמידים למבחן עיוני מסכם ויגישו פרויקט גמר. תכנית הלימודים כפופה לתקנות משרד הכלכלה, בוגרי הקורס אשר יעמדו בכל הדרישות הרלוונטיות יקבלו בסיומו תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה.

תיאור

מטרת הקורס :

מטרת הקורס היא ללמד ולהכשיר את התלמידים לעבודה במקצוע הקניינות והרכש, לספק בעבורם מענה על כל השאלות ולהכין אותם לקראת העבודה המעשית בשטח. משרד הכלכלה מאשר למכללת אתגר להעניק תעודת הסכמה לכל המשתתפים אשר יעמדו בהצלחה בדרישות הקורס – מה שיאפשר להם להשתלב בקלות יתרה במקומות העבודה.

דרישת סף ותנאי קבלה:

  • 12 שנות לימוד.
  • מעבר מבחן כניסה.
  • ידע בסיסי בתכנות מחשב כגון : מעבד תמלילים, גיליון אלקטרוני.
  • מעבר ועדת קבלה.

היקף הקורס:

קורס שנתי.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat