מדריכי טיולים בחו”ל

בקרוב!

מדריכי טיולים בחו”ל

אודות הקורס :

קורס “מדריכי טיולים בחו”ל” מספק את כל המידע והתכנים הדרושים לאנשים שמעוניינים להשתלב בענף הנסיעות והתיירות. הקורס מבוסס על תכנית לימודים עשירה הכוללת מגוון רחב של נושאים ומספק לסטודנטים את כל הכלים הנחוצים לרכישת מיומנויות בהדרכת קבוצות במהלך טיול בחו”ל.

במהלך הלימודים יחשפו התלמידים לנושאים הבאים :מבוא לגיאוגרפיה עולמית ואזורית, קווי יסוד בהיסטוריה של מדינות אירופה, תולדות היהדות באירופה, מסלולי טיול ברחבי העולם, טיולי קונספט (“טיול בעקבות מוסיקה”, “מסע אמנותי” וכו’) נהלי עבודה, בטיחות בטיול, ניהול כספים, כללי אתיקה וכדומה. בנוסף לזאת, התלמידים ילמדו על יחסי גומלין בין המדריך למארגן הטיול, יתעמקו בהיבטים משפטיים, באחריות המדריך ועוד.

קורס “מדריכי טיול בחו”ל” הוא אחד מהקורסים הפופולריים ביותר בעולם התיירות וזאת בשל העובדה כי הוא משלב תוכן מרתק עם הבטחה להשתלבות בעולם התעסוקה התיירותי. הסטודנטים בקורס זה יעמיקו ויגעו בתכנים רבים וילמדו אותם לפרטי פרטים. בנוסף לכך, המרצים בקורס זה יאפשרו לתלמידים להתנסות ולגלות את רזי המקצוע כאשר הנושאים הבסיסיים ילמדו במקביל ללימודי רקע שונים כגון : אמנות, אדריכלות, היסטוריה, דתות ועוד.

קורס “מדריכי טיולים בחו”ל” משלב בתוכו גם מספר סדנאות לימוד אשר מרחיבות את תחומי הלימוד של התלמידים ומתמקדות במרכיבים חשובים אשר יאפשרו למדריך לתפקד בצורה מקצועית ויעילה יותר. הסדנאות הנלמדות במהלך הקורס הן תקשורת בין אישית, שיטות הדרכה, החייאה וניתוח אירועים בטיול.

קטגוריה:

תיאור

מטרת הקורס:

מטרת הקורס היא להכשיר מדריכים לטיולי עומק ייחודים אשר יקיימו טיולים מרתקים ואיכותיים ברחבי העולם וייצגו את חברות הטיולים בחו”ל. כמו כן, תכנית הלימודים בקורס זה מקנה ידע רלוונטי בכל הנוגע להכרת יעדים ואתרים ומספקת הכשרה במיומנויות ניהול קבוצות מטיילים.

במהלך הלימודים יצרו הלומדים תיק הדרכה על ארץ או אזור מסוים כאשר לאורך כל שלבי הבנייה ילוו אותם מרצים ומורים מוסמכים ומקצועיים. בסיום הקורס תוענק לבוגרים ולעומדים בדרישות תעודת “מדריך טיולים בחו”ל “.

קהל יעד:

כלל המתעניינים בתחום.

דרישת סף ותנאי קבלה:

  • תעודת בגרות מלאה.
  • ידיעת השפה האנגלית או שפה זרה אחרת.
  • ראיון אישי.
  • מועמדים מעל גיל 30 ללא תעודת בגרות יציגו אישור המעיד על 12 שנות לימוד.

 

היקף הקורס:

משך הקורס 8 חודשים, מפגש חד שבועי.

WhatsApp chat