מורי דרך מוסמכים

בקרוב!

מורי דרך מוסמכים

אודות הקורס :

קורס “מורי דרך מוסמכים” הינו קורס המיועד למתעניינים בידיעת הארץ וחפצים להדריך בה ולהעמיק את היכרותם. זהו קורס מרתק אשר מאפשר ללומדים בו להעמיק ולחקור את תחום הדרכת הטיולים ולרכוש מקצוע ייחודי ויוצא דופן. הקורס כולל מגוון רחב של תכנים כגון : גיאוגרפיה ואקלים, גיאולוגיה, גיאומורפולוגיה, בוטניקה, דתות ומיעוטים, לימודי מדינת ישראל, אקטואליה, ארכיאולוגיה, אמנות, ארכיטקטורה ועוד. בנוסף לזאת, הקורס כולל לימודי עזרה ראשונה, בטחון ובטיחות ועזרים שונים להדרכת קבוצות.

במהלך תקופת הלימודים הסטודנטים יצאו אל ה”שטח” ויכירו מקרוב את האזורים השונים בארץ ואת התנאים הגיאוגרפיים השונים. הלימודים בכיתה והסיורים מחוץ לה יתקיימו בליווי צוות מרצים מיומן ומקצועי אשר יעניק להם תמיכה, סיוע ומענה לכל נושא ופנייה. הסיורים בקורס יתקיימו לפי אזורים ונושאים ובמהלכם ילמדו התלמידים על המוקדים השונים, על המסלולים הרבים שקיימים בארץ ויתרגלו בניית מסלולים.

תלמידים שיסיימו את הקורס בהצלחה יוכלו לעבוד כמורי דרך מוסמכים ולהדריך קבוצות מטיילים ויחידים ברחבי הארץ ולהעניק להם חוויה מרהיבה וחד פעמית. על מנת לעסוק בתחום חייב מורה הדרך להיות בעל רישיון מטעם משרד התיירות ובסופו של הקורס ייגשו הסטודנטים לבחינת גמר אשר תאשר את קבלת התעודה.

קטגוריה:

תיאור

מטרת הקורס :

בקורס “מורה דרך מוסמך” ישנה מטרת על והיא להכשיר מדריכים לטיולי עומק מיוחדים שיספקו חוויה מופלאה למשלחות ומטיילים מהארץ ומחוץ לה. כמו כן, קורס זה יקנה ידע ללומדים וירענן את כל הנוגע למיומנויות בניהול קבוצות מודרכים.

דרישת סף ותנאי קבלה:

  • תעודת בגרות מלאה.
  • ידיעת השפה העברית (יתרון לשפה נוספת)
  • אזרח ישראל או תושב ישראל.
  • בעלי יכולת הבעה בכתב ובעל-פה.
  • מעבר שלב מיון – בהתאם לדרישות משרד התיירות.
  • מועמדים מעל גיל 30 ללא תעודת בגרות יצרפו למסמכי ההרשמה אישור המעיד גל 12 שנות לימוד או ציון פסיכומטרי מעל 550.

היקף הקורס:

אורכו של הקורס הוא שנתיים – 660 שעות לימוד.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat