סוכני נסיעות

בקרוב!

סוכני נסיעות

אודות הקורס:

קורס “סוכני נסיעות” הינו קורס יוקרתי ומבוקש אשר מועבר במכללה אתגר מזה מספר שנים. בקורס זה נחשפים התלמידים למגוון נושאים מרתקים וזוכים להתעמק בתכנים רבים הקשורים באופן ישיר לעולם התיירות. נושאי הלימוד בקורס מגוונים ומאפשרים ללומדים להבין לעומק את העשייה והעבודה של סוכני נסיעות מקצועיים. בקורס זה מתקיימת למידה עיונית ומעשית אשר מאפשרת לתלמידים להבין ולהפנים כיצד מתנהל כוח מקצועי במשרדי נסיעות.

הנושאים הנלמדים בקורס כוללים לימודי רקע כגון : ענף התיירות, גיאוגרפיה תיירותית, קריאת מפות, היבטים משפטיים ועוד. בנוסף, נלמד גם הפן התעסוקתי של שירותי תיירות כמו מלונאות, תעופה, תחבורה ימית, חבילות נופש וכדומה. המשתתפים בקורס זה ילמדו אודות יעדי תיירות בארץ ובעולם כאשר צוות מרצים מנוסה ומקצועי מלווה אותם לאורך כל תקופת הלימוד. בנוסף, הקורס כולל סדנאות ניהול משא ומתן, שיווק ומכירות ולימודי מחשב מעמיקים.

קטגוריה:

תיאור

מטרת הקורס :

מטרת הקורס היא ליצור מסגרת להכשרתם של תלמידים אשר מעוניינים לקחת חלק פעיל במשרדי נסיעות וללמדם אודות התחום.

היקף הקורס:

קורס שנתי – 450 שעות.

מידע נוסף :

התלמידים בקורס “סוכני נסיעות” נדרשים לעמוד בשתי בחינות עיקריות : בחינת דוקט (בחינה מעשית לבדיקת מיומנויות התלמיד בחיבור מרכיבי נסיעה) ובחינה מסכמת מטעם ההתאחדות (בחינה תיאורטית על החומר הנלמד). תלמידים אשר יעמדו בדרישות הקורס ויעברו את שני המבחנים הנ”ל יקבלו בסוף הקורס תעודת סוכן נסיעות – פקיד מורשה, תעודת יועץ טיולים ותעודת של מערכת ההזמנות, כרטוס ותערוף Amadeus Vista.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat