קורס עיצוב גרפי לדפוס ולדיגיטל

בקרוב!

קורס עיצוב גרפי לדפוס ולדיגיטל

אודות הקורס :

העיצוב הגרפי מוגדר כתחום טכנולוגי אמנותי ותקשורתי, העוסק בתרגום הצרכים החברתיים, הכלכליים והתרבותיים לשפה חזותית המובנת לקהלי יעד שונים. במציאות בה אנו חיים כל חברה שמכבדת את עצמה מעסיקה מעצב גרפי בשל ההבנה כי הוא יכול ומסוגל לקדם את העסק בצורה משמעותית. העיצוב גרפי הינו מדיום תרבותי שהמסר שלו הוא תקשורת חזותית. בקורס זה יחשפו התלמידים לחברת שפע צרכנית ושיווקית ויקבלו את האפשרות לרכוש השכלה עיצובית שתאפשר להם להכיר את העולם’ להשתלב במשרד פרסום ולגבש מגוון רעיונות עיצוביים ופרסומיים שיכינו אותם לקראת העבודה בחיי היום יום.

בקורס עיצוב גרפי ישנו צוות מרצים מקצועי ומיומן אשר מכיר את התחום לעומק ומסוגל להעביר את כל התכנים הרלוונטיים בצורה יצירתית ומרתקת. תכנית הלימודים כפופה לתקנות של משרד התמ”ת ובסוף הקורס ייגשו הסטודנטים לבחינת גמר, כשבסופה תוענק לבוגרים תעודה : “גרפיקה ממוחשב לדפוס”. התכנים הנלמדים בקורס רבים ומגוונים, כוללים ביניהם גם : הכרת המחשב והאינטרנט, פיתוח חשיבה גרפית, הכרות עם כלי עיצוב, אילוסטרציות, הפקות דפוס, פוטושופ, קופירייטינג ועוד. הקורס כולל חוברות לימוד וחומר עזר שיוענק לתלמידים ויאפשר להם ללמוד בהנאה.

תיאור

מטרת הקורס:

מטרת הקורס היא להקנות ללומדים ידע רחב ומעמיק במגוון נושאים. כמו כן, הסטודנטים ירכשו ידע במגוון תחומים וילמדו כיצד מעצבים ומבצעים עבודות גראפיות.

היקף הקורס:

230 שעות לימוד.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat