סדנא לעיצוב בסביבת הדפסה תלת ממדית

סדנא לעיצוב בסביבת הדפסה תלת ממדית

מידע כללי :

מדפסות התלת ממד משמשות מעצבים ותעשיינים במשך שנים, אך בתקופה האחרונה הפכו המדפסות הללו זמינות גם לבעלי מקצועות אחרים. המדפסות הרבה יותר זמינות וידידותיות למשתמש והשירותים שהן מספקות מרהיבים ויוצאי דופן. המשתמש שמכיר את המדפסות היטב יכול להפיק תוצאות איכותיות ולהדפיס את פרי יצירתו ללא צורך בהשקעה כספית מרובה או ברקע טכני מסורבל ומסובך. תחום העיצוב הולך ומתפתח, כמרבית התחומים בחיינו והמהפכה מביאה עמה את ההבנה כי עיצוב בתלת ממד היא פתרון נהדר וניתן לקשור אותו למקצועות ועיסוקים שונים.

בסדנת עיצוב בסביבת הדפסה תלת ממדית ילמדו המשתתפים אודות ההיסטוריה של הדפוס ועל פיתוח הענף בעולם. כמו כן, הם יעמיקו וירחיבו את אופקיהם בכל הנוגע לשיטות הדפסה, ילמדו מבואות ותוכנות שונות ויכירו את מבנה המדפסת לפרטי פרטים. המשתתפים בסדנה ילמדו לתכנן אובייקטים ומוצרים ויבחינו כיצד הם מצליחים להפוך אותם לאובייקט ממשי. הסדנה מועברת על ידי צוות מרצים מיומן ומקצועי אשר ידריך ויסביר את כל הנושאים בשילוב עבודה מעשית עם לימוד תיאורטי.

תיאור

היקף הסדנה :

הסדנה אורכת כ-60 שעות לימוד.

נושאי לימוד :

מבוא לעולם ההדפסה, היסטוריה ופיתוח הענף, שיטות הדפסה, הטכנו’ בשירות המדע, חינוך, ארכיטקטורה, פיתוח צבאי, מבוא לתוכנה 123D, צורות הנדסיות, פעולות בוליאניות, פעולות משיכה, מדידות לקראת הדפסה, מבנה המדפסת, כיול, חומרי הדפסה (PLA), תכנון מערך לימודי במסגרת PBL, הרצאה של נציג 3DEASY.