סייעות לרופאי שיניים

בקרוב!

סייעות לרופאי שיניים

אודות הקורס :

קורס “סייעות רופאי שיניים” זהו קורס אשר משתייך לתחום הפרא רפואי (מקצועות תמיכה ועזרה לרפואה). הקורס כולל התנסות מעשית במקביל ללימודים תיאורטיים כאשר תכנית הלימודים היא מקיפה ומפורטת, נוגעת במגוון רחב של נושאים מתוך עולם הרפואה. תפקידה של סייעת רופא שיניים זה תפקיד חשוב ומשמעותי אשר כולל בין היתר גם ניהול מרפאה, הכנת חומרי עבודה דנטאליים ואחריות רבה. אורך כל תקופה הלימודים ילוו את התלמידים והתלמידות צוות מרצים מקצועי ומיומן אשר עסק ועוסק בתחום גם ברמה המעשית.

הלימודים בקורס נמשכים מספר חודשים ודורשים התמדה והשקעה, זהו קורס ייחודי ומרתק ותכנית הלימודים עשירה מגוונת. בין הנושאים הנלמדים :ביולוגיה, כימיה, פרמקולוגיה, אנטומיה, תזונה, אתיקה ברפואת שיניים, רפואת הפה, מחלות, כירורגיה ואלחוש, היגיינת הפה והשיניים, פדודונטיה, שיקום הפה ועוד. כמו הקורס, כך גם המקצוע “סייעות רופאי שיניים”  נחשב למבוקש בשוק התעסוקה ולכן מרבית הבוגרים והבוגרות של קורס זה אכן משתלבים ומשתלבות בעבודה בקופות החולים ובמרפאות הפרטיות ברחבי הארץ. בסיום הלימודים יקבלו בוגרי הקורס תעודת גמר מטעם מכלל אתגר ואישור סיום קורס “סייעות לרופאי שיניים” מטעם משרד הבריאות.

קטגוריה:

תיאור

מטרת הקורס :

מטרת הקורס היא להכשיר אנשי מקצוע מיומנים תוך כדי הקניית ידע מקצועי וכלים מעשיים לעבודה כסייעות רופאי שיניים. כמו כן, צוות המרצים יעשה כל שביכולתו להכין את התלמידים לקראת המבחנים ולספק לו את כל העזרה הדרושה בכדי להפוך למקצוען בתחום סייעות רופאי שיניים.

דרישת סף ותנאי קבלה:

  • 12 שנות לימוד.
  • ראיון קבלה.

היקף הקורס:

משך הקורס הינו שנה – פעמיים בשבוע.

לחצו כאן להורדת תוכנית הלימודים

WhatsApp chat