כל מה שרציתם לדעת על מכללות בדרום

כל מה שרציתם לדעת על מכללות בדרום

כל מה שרציתם לדעת על מכללות בדרום

מחפשים מכללות בדרום ולא יודעים באיזו לבחור? רוצים לימודים שיש בהם ערך מוסף, צוות אקדמי מוביל וחוויית לימודים שונה וייחודית? זה הזמן להכי לכם את מכללת אתגר בבאר שבע, בה הלימודים מקבלים משמעות חדשה לגמרי.


שאיפה למצוינות
אז אתם מתעניינים בלימודים, מתלבטים בתחום הלימודי הרצוי לכם, יש לכם חששות לבחור מקצוע שאולי לא יהיה בו שימוש בעתיד, בעולם המקצועי, או שאתם לא ממש בטוחים אם בחרתם במוסד לימודים בעל מוניטין גבוה.
זה הזמן להכיר את מכללת אתגר בבאר שבע, מכללה שהיא מהמובילה בתחומה באזור הדרום, שמעמידה בפניכם מגוון רחב מאד של קורסים מקצועיים, עם תעודות גמר או הסמכה מוכרים בשוק העבודה ועם מוניטין גבוה מאד.
בחירת מכללות בדרום צריכה להיות מושתתת על מספר פרמטרים חשובים: מגוון מסלולי הלימוד, רמת ואיכות הקורסים וחוויית הלימודים
כשכל אלו מתקיימים, פירוש הדבר הוא שאתם לומדים במוסד שמציע מגוון רחב של קורסים כך שתמצאו בקלות נושא ותחום המתאים לכם ומדבר ללבכם. איכות הלימודים היא חשובה, כדי לצאת באמת מיומנים, בקיאים בתחום הנלמד ועם תעודת הסמכה שמאשרת את עמידתכם בבחינות, כאשר בחלק מהמקרים מדובר בהסמכה של משרד הכלכלה , התיירות ואחרים, בהתאם לתחום שנלמד.

מכללת אתגר
ולבסוף, חווית הלימוד. מכללה שמכבדת את עצמה תציע לכם כיתות חדשניות ומאובזרות במיטב האמצעים המתקדמים ביותר, תספק לכם חוברות ואביזרי עזר ולימוד, תפיק עבורכם התנסויות מעשיות חווייתיות, כל זאת כמובן עם צוות רצים מהשורה הראשונה, שנבחרו בקפידה רבה כדי להעביר מערכי שיעור מצוינים, איכותיים ואף מעניינים ומסקרנים.
מכללת אתגר- מעבר לכל הציפיות
מכללת אתגר בדרום היא מרכז רב תחומי. במכללה קמפוס חדיש במיקום נגיש, ובו כתות ממוזגות, מעבדות מחשבים חדישות, ספריות ומגרשי חניה. אין פלא שלמעלה מארבעת אלפים סטודנטים לומדים במקום הזה.
בנוסף לכך, מציעה המכללה גם את “הסדנא” בית ספר למקצועות העיצוב והניו מדיה. זהו בית ספר יחיד מסוגו באזור הדרום והוא כולל את כל מסלולי המדיה הדיגיטלית והעיצוב, החל מעיצוב גרפי ועד לבנייה ועיצוב אתרים.
כמו כן מהווה מכללת אתגר את השלוחה הדרומית של בית הספר לתיירות ומציעה קורסים מרתקים ונחשקים.
המכללה מקיימת שיתופי פעולה רבים, ביניהם חברת אדובי העולמית, שותפי הדרכה של חברת מיקרוסופט ועוד.
תוכנית הלימודים במכללת אתגר משלבת הכשרה מקצועית עדכנית ומתקדמת, שמשלבת לימודים עם פרקטיקה- תרגול מעשי- ומאפשרת רכישת השכלה מקצועית במגוון רחב מאד של תחומים.