לימודי הנהלת חשבונות סוג 1

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1

מחפשים עבודה לחיים עם אתגר, עם אפשרויות קידום ועם משמעות? יש לכם חוש למספרים? בואו ללמוד הנהלת חשבונות סוג 1 במכללת אתגר והבטיחו לעצמכם אפיקי קידום מקצועיים מגוונים.


לימודי מקצוע לחיים
הצורך במנהל חשבונות קיים בכל עסק עצמאי, גם קטן, ארגון או חברה גדולה. זהו כלי בקרה בעל חשיבות ומשמעות רבה בכל הנוגע להתנהלות הכספית של הארגון ובנוסף נוגע בתחומים הקשורים למיסוי, לשכר העובדים ובעצם להתנהלות הכספית התקינה של מקום העבודה.
קורס הנהלת חשבונות סוג 1 הוא הקורס הראשון שמקנה ידע בהיבטים הבסיסיים בניהול חשבונות. ללא לימודי הנהלת חשבונות סוג 1, לא ניתן יהיה להמשיך ולהתקדם למעוניינים בכך, בלימודי הנהלת חשבונות סוג 2 וסוג 3.
קורס הנהלת חשבונות סוג 1 כולל את העקרונות והתקנות בחשבונות פיננסית, עריכת דוחות כספיים, רישום נתונים וסיווגם, פעולות במטבע חוץ, חישובים מסחריים כמו רווח והפסד, חישוב הנחות, ריביות, מס ערך מוסף צ’קים כרטיסי אשראי, וכדומה.
כמו כן כוללים הלימודים את תורת המשק והמסחר, למשל מושגים רלוונטיים בכלכלה, בנקאות, ביטוח, מערכת המס, תקינה חשבונאית, קנייה ומכירת טובין ועוד.
התחום העיקרי בהנהלת חשבונות הוא לימוד מערכות ממוחשבות בהנהלת חשבונות, בהם נעשה שימוש נרחב היום. ישנן מספר תוכנות ייעודיות להנהלת חשבונות שיש להכיר אותן וללמוד את הפונקציות שלהן, על מנת לשלוט בכלי זה ולדעת כיצד להפיק ממנו את התועלת המרובה ביותר.

Bookkeeping
מטרת הקורס הוא לאפשר היכרות עם כל הנושאים הקשורים לניהול החשבונות ולצאת לשוק התעסוקה לאחר עמידה בבחינות וקבלת תעודה ממשלתית של מנהל חשבונות סוג 1
פותחים אפיק מקצועי מבטיח
לימודי הנהלת חשבונות סוג 1 במכללת אתגר שבדרום יפתחו בפניכם אפיקי תעסוקה וקידום רבים ומגוונים. את הלימודים מעבירים מרצים בעלי שם וידע מקצועי רב בתחום הנהלת החשבונות, שיעמדו לרשותכם כל העת, גם בשלב התיאורטי וגם בהתנסות המעשית.
אם אתם רוצים להוות חלק משמעותי בארגון או בעסק, להיות עם יד על הדופק בכל הנוגע לפעילות הפיננסית שלו, אוהבים אתגרים פיננסיים ואתם בעלי שאיפות גבוהות, זה הזמן שלכם לעיין בתוכנית הלימודים של מכללת אתגר, במחלקה לחשבונאות ופיננסים.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן