לימודי יישומי מחשב במכללת אתגר – שואפים למצוינות

לימודי יישומי מחשב במכללת אתגר – שואפים למצוינות

לימודי יישומי מחשב במכללת אתגר – שואפים למצוינות

זה לא סוד שהועלם כולו מתנהל באופן דיגיטלי מובהק. קשה לדמיין כל תחום בחיים שאינו מופעל ומתוחזק על ידי מחשבים. רוצים להיות חלק מהעשייה והקידמה הבלתי פוסקת? זה הזמן שלכם להצטרף ללימודי יישומי מחשב במכללת אתגר ולקבל את הכלים העדכניים ביותר שיאפשרו לכם להתברג לעשרות, אם לא מאות, מקומות עבודה בתחומים שונים הדורשים בקיאות במחשבים.


צועדים עם הזמן
מחשבים הם כל מה שמקשר אותנו עם העולם, בין אם מדובר בתחום החינוך, התעשייה, הבטחון, האמנות וכל ארגון, עסק, חברה או תאגיד, עושים שימוש במחשבים.
מי שמובילה ומנצחת על במת המחשבים היא חברת מיקרוסופט שכל ילד שמתחיל את צעדיו הראשונים במחשב מתוודע לחלונות המפורסמים. תוכנת אופיס היא התוכנה בה נעשה השימוש הרב ביותר בעולם והיא משמשת משתמשים מהמגזר הפרטי, העסקי, המוסדי ואחרים.
כדי להכיר את התוכנה עוד יותר לעומק ולהבין כיצד מתבצעים הדברים “מאחורי הקלעים”, מעמידה בפניכם מכללת אתגר בבאר שבע קורס ייחודי של יישומי מחשב, בו תלמדו ממשק משתמש, מערכת windows, תכנות והיכרות מעמיקה עם מערכת ההפעלה, פתרון בעיות ובאגים, ניהול תצורה, שימוש בתוכנת המצגות, ניהול ימן ודואר, ועוד.

קורס יישומי מחשב בבאר שבע
אם אתם רוצים לשלוט בכל התוכנות של אופיס, כיצד לנצל את המולטימדיה, האפקטים הממוחשבים, הפונקציות והנוסחאות, כיצד לכתוב מסמך, לשתף מידע ולהכיר את כל האפשרויות של רשת האינטרנט- הקורס הזה הוא בשבילכם.
נושאי הלימוד שנבחרו בקפידה רבה על ידי צוות מכללת אתגר, מועברים באופן מקצועי על ידי מרצים מהשורה הראשונה, מומחים במחשבים ויחד איתם תגלו עולם שלם של יישומי המחשב.
בוגרי הקורס יוכלו ליהנות ממבחר רחב מאד של הזדמנויות מקצועיות, בתחומים שונים ומגוונים, כמו מוסדות חינוך, בנקים, חברות הייטק, תעשייה בטחונית, משרדי בוטיק שונים ועוד המון תחומים שהמכנה המשותף שלהם הוא שימוש במחשב.
באמצעות הקורס תעמיקו את ההיכרות והשליטה בכלי שהוא כבר בלתי נפרד מחיינו, כאשר הלימוד מתחלק להסברים תיאורטיים ולהתנסות מעשית, עם תמיכה, ליווי וייעוץ של המרצים.
קורסים שפותחים דלתות
מכללת אתגר היא המקום האופטימלי עבורכם, המעוניינים להרחיב אופקים, ללמוד לנצל את הכלי הזה הקרוי מחשב, ואת היישומים שלו, כך שתוכלו להפיק ממנו הרבה יותר מאשר כתיבת קובץ ושמירה שלו. בעזרת הלימודים תעמיקו את הידע שלכם כך שתוכלו לתפקד בעולם המקצועי ובתחום שהביקוש אליו ממשיך לגדול

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן