לימודי מזכירה רפואית בבאר שבע

לימודי מזכירה רפואית בבאר שבע

לימודי מזכירה רפואית בבאר שבע

כל מה שרציתם לדעת על לימודי מזכירה רפואית בבאר שבע

מחפשים מקום טוב, מאתגר, מוערך ומושקע ללמוד בו לימודי מזכירה רפואית? הגעתם למקום הנכון. מכללת אתגר, מרכז רב תחומי מהמובילים בארץ, מעמיד לפניכם לימודים מתקדמים, איכותיים ומקיפים בתחום המזכירות הרפואית.
כל הדרך עד לעבודה


מזכירה רפואית הוא תחום מבוקש ביותר, מאחר וזו הזרוע שמקשרת בין הרופאים, המטפלים, עובדי המכונים הרפואיים וכל מי שקשור לטיפול ולבריאות, ובין קהל המטופלים. על מזכירה רפואית להיות מצטיינת הן בארגון, לוגיסטיקה, סדר וניהול זמן, כולל שליטה ביישומי מחשב ויחסי אנוש מעולים, והן בעלת היכרות בסיסית עם מונחי יסוד ברפואה, זיהוי מצבים הדורשים טיפול רפואי, דחוף או אחר, היכרות עם פענוח בדיקות מעבדה, צילומים ובדיקות רפואיות אחרות והיכולת לנהל משברים ולתת מענה מהיר, יסודי ואיכותי לקהל הפונים, המגיעים משכבות שונות ומגוונות, כאשר לכל אחד מגיע היחס ההולם את מצבו ודרישותיו.

מזכירה רפואית יכולה להשתלב במגוון מקומות מתחום הבריאות, בקהילה, במרפאות פרטיות, במכונים ומעבדות, בבתי חולים, כולל חדר מיון, ועוד.
מסיבה זו, חשוב ללמוד במוסד מוערך, שיש לו את הכלים המקצועיים ביותר להעניק לתלמידים, כולל התנסות מעשית והבנת החומר על בוריו, כפי שמתבצעים הלימודים במכללת אתגר.
מלווים אתכם כל הדרך אל התעודה.

מזכירה רפואית בבאר שבע
מכללת אתגר בבאר שבע היא מרכז רב תחומי המוביל באזור הדרום ובעל מוניטין רב של מוסד להשכלה מתקדמת במגוון תחומים, אשר שם דגש על איכות הלימודים, על שימוש בכלים מתקדמים והעברת החומר הנלמד על ידי מרצים מהשורה הראשונה.

הלימודים במכללת אתגר משלבים את האספקט התיאורטי המבוסס על ידע אקדמי נרחב, לצד נסיון מעשי, כך שלימודי מזכירה רפואית בבאר שבע כוללים גם ביקור במרכזים רפואיים, ויישום החומר הנלמד בהיבט המעשי שלו ורכישת כל הכלים שישמשו אתכם נאמנה בעתיד.

הלימודים הם מעמיקים ונרחבים, וכוללים אנטומיה ופיזיולוגיה, היכרות עם מערכת הבריאות, אתיקה מקצועית, ניהול משרד ממוחשב ועוד נושאים רבים ומאתגרים שיכינו אתכם להשתלבות אמיתית בעולם התעסוקה, לאחר ההתנסות העיונית והמעשית והעמידה בדרישות לקבלת התעודה, הן מטען המכללה והן מטעם משרד העבודה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן