מכללות לגמול השתלמות-קורסים לגמול השתלמות

מכללות לגמול השתלמות-קורסים לגמול השתלמות

מכללות לגמול השתלמות-קורסים לגמול השתלמות

קיבלתם אישור לימודים עם גמול השתלמות? לפני שאתם נרשמים עצרו רגע ובדקו אם במכללה אליה אתם רוצים להירשם קיימים קורסים לגמול השתלמות. לידיעתכם, במכללת אתגר זה קיים, ועם ריבוי של קורסים המוכרים לגמול השתלמות


מכללת אתגר בדרום- המקום שלכם לגמול השתלמות
כשמדברים על לימודים מטעם מקום העבודה, כאלו שהמעסיק מממן אותם, חשוב לוודא קודם באילו מכללות קיימים קורסים לגמול השתלמות ובאילו קורסים מדובר. אולי אלו לא הקורסים בהם אתם מעוניינים, וחבל.
במכללת אתגר, המכללה המוכרת לגמול השתלמות, תשמחו בוודאי לגלות את הרשימה הארוכה והמכובדת של הקורסים לגמול השתלמות, ביניהם קורסים למנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש, חשיבה יצירתית, גליון אלקטרוני למתחילים, שיפור השירות והרשימה עוד ארוכה.
עוד חשוב לזכור כי בכל מכללה לגמול השתלמות קיימים תנאי סף לקבלת גמול זה. התנאים הם שתים עשרה שנות לימוד לפחות, עובד שיש לו לפחות דרגה שש במקום העבודה ואשר למד לפחות שנתיים במוסד להשכלה גבוהה ואשר השלים עוד ארבע מאות שעות לפיות בתחום המקצועי שלו. כמו כן, יקבל עובד גמול השתלמות רק עבור קורסים שקשורים ישירות לתחום המקצועי שלו או עיסוקו.
בנוסף לידע הנרכש, נהנה העובד שלומד בקורס במסגרת גמול השתלמות להטבות ניכרות גם במקום העבודה, מאחר וההשכלה שרכש, תקדם אותו בתפקידו.

גמול השתלמות
בוחרים נכון את מוסד הלימודים
במכללת אתגר בבאר שבע, מוסד רב תחומי לקידום והשכלה, מוביל וייחודי, תמצאו קורסים לגמול השתלמות איכותיים וברמה גבוהה מאד. את הקורסים מעבירים מרצים מקצועיים ובעלי שם, שנבחרו בקפידה על ידי המכללה ויש להם נסיון מקצועי עשיר, הן בפן התיאורטי והן בזה המעשי.
במכללה לומדים אלפי סטודנטים שנהנים מאיכות לימודית, תנאי לימודים מתקדמים וחדשניים וחוויה לימודית יוצאת דופן. הדגש הוא על שילוב הלימודים בהתנסות מעשית, כדי שהחומר הנלמד יבוא לידי ביטוי גם בפרקטיקה, זאת בנוסף לחומרי עזר, כתות מאובזרות ועוד.
כמו כן במכללת אתגר עומדת בפניכם האפשרות לרוש חבילות לשעות גמול השתלמות במחיר אטרקטיבי.
זה הזמן לקדם את הקריירה שלכם או של העובדים שלכם ולבחור במכללת אתגר ללימודי גמול השתלמות.