קורסים מקצועיים בבאר שבע

קורסים מקצועיים בבאר שבע

קורסים מקצועיים בבאר שבע

קורסים מקצועיים בבאר שבע – רק לבחור את מה שמתאים לך
מעוניינים בקורס מקצועי שיוביל אתכם רחוק בעולם העבודה? לא חשוב במה תבחרו, חשוב היכן תלמדו. מכללת אתגר בבאר שבע היא המוסד אותו אתם מחפשים כדי לרכוש ידע, התנסות מעשית ותעודה מוכרת שתפתח לכם דלתות רבות בעולם התעסוקה, תודות למגוון הקורסים המקצועיים, הידע המקיף שתרכשו וההתנסות המעשית שתעברו במהלך הלימודים.


מכללת אתגר – כל המקצועות הנחשבים במקום לימוד אחד
מכללת אתגר היא מוסד רב תחומי שמעמיד בפני הסטודנטים מגוון רחב ומרשים ביותר של מקצועות שימושיים, מעניינים ובעיקר מבוקשים מאד בשוק העבודה. הלימודים מתבצעים על יד טובי המרצים, המגיעים מעולם האקדמיה אולם גם בעלי נסיון מעשי, ותוך שימוש בשיטות לימוד מתקדמות, בכלים חדישים, במעבדות מצוידות היטב ובעצם בכל מה שנדרש כדי להקנות לכם את הידע הנדרש עד לקבלת התעודה המיוחלת.
תעודה ממכללת אתגר משמעה דלתות רבות שייפתחו בפניכם בעולם התעסוקה, מאחר ומדובר במכללה איכותית ונחשבת.
אז מה לומדים?
המגוון הוא באמת רחב ומעמיד מבחר אפשרויות מצוינות למתלבטים.
מעוניינים ללמוד ניהול ומנהל ולהשתלב בעבודות הכוללות ניהול הון, משאבי אנוש, לדעת לקבל החלטות ולהעפיל כל הדרך על להנהלה? אין ספק שלימודי ניהול ומנהל הם בשבילכם.
חובבי תקשורת שיווקית? במכללת אתגר בבאר שבע תוכלו להשתלב בלימודי מרקום, שיווק, קידום ומכירות, ניהול רכש וקניינות ועוד…

חובבי ניהול מערכות משרדיות? תוכלו לבחור בקורסים בתחומים המזכירות הרפואית או המשפטית, ניהול משרד, או הכשרת מתווכי נדל”ן
במכללת אתגר תכלו להכיר גם את המחלקה ללימודי בטיחות ותעשייה, שם תוכלו ללמוד ניהול לוגיסטי, לימודי מנהלי עבודה בעבודות עפר, אבטחת איכות, מנהלי עבודה בתעשייה, ניהול מחסן ממוחשב, ממונה בטיחות, ועוד…

קורסים מקצועיים בבאר שבע

אם מספרים מדברים אליכם, הכירו את המלקה לחשבונאות ופיננסים, בה תוכלו ללמוד הנהלת חשבונות, SAP למנהלי חשבונות ושוק ההון, השקעות בשוק ההון, קורס יועצי מס, חשבי שכר, הנה”ח סוג 1+2 וכן סוג 3, ועוד…

בעולם בו המחשבים ממלאים חלק בלתי נפרד מחיינו, אולי תתעניינו במחלקה למחשבים וטכנולוגיה, בה תוכלו ללמוד פיתוח אפליקציות לסלולרי, תחזוקת מחשבים אישיים, לימודי טכנאי סלולר ותחזוקת טלפונים סלולריים, ניהול רשתות תקשורת, יישומי מחשב ובניית אתרים או תוכנת אוטוקאד.

קורסים מקצועיים נוספים במכללת אתגר
הרשימה ארוכה אולם המשותף לכל הקורסים הוא האיכות ורמת הלימוד הגבוהה, ובחירה בנושאי לימוד שיסייעו לכם להשתלב בקלות בשוק העבודה, מאחר וכולם מבוקשים מאד ונבחרו בקפידה על יד המכללה, כמו גם בחירת המרצים, שיות הלימוד ועזרי הלימוד.

מסלולי לימוד נוספים במכללת אתגר הם חינוך ובריאות תיירות, מרקום, תקשורת חזותית ועוד.
הבטיחו לעצמכם עתיד מקצועי יציב ובואו לבחור באחד מתוך מגוון הקורסים המקצועיים בבאר שבע, שמציעה לכם מכללת אתגר, המכללה המובילה בתחומה באזור הדרום.