קורס אוטוקאד – תתחילו לתכנן את העתיד המקצועי שלכם

קורס אוטוקאד – תתחילו לתכנן את העתיד המקצועי שלכם

קורס אוטוקאד – תתחילו לתכנן את העתיד המקצועי שלכם

איך היה נראה העולם היום ללא המחשב? רוצים להתמקצע עוד יותר ולפתח את ההיכרות שלכם עם אחת התוכנות המבוקשות ביותר בעולם? מכללת אתגר מזמינה אתכם לקורס איכותי ויסודי- קורס אוטוקאד בבאר שבע. זה הזמן להעלות הילוך!
על מחשבים ואנשים


אנחנו כבר לא יכולים לדמיין את החיים שלנו ללא מחשבים, שנוגעים בכל תחומי החיים. אם אתם רוצים לקחת את ההיכרות שלכם עם המחשב צעד אחד קדימה ולהתמחות בתוכנה מצוינת שמשמשת לתכנון ושרטוט, זה בדיוק הזמן להתעניין בלימודי אוטוקאד בבאר שבע, במכללת אתגר המובילה בדרום.

תוכנת אוטוקאד- AutoCAD- היא תוכנה אמריקנית מתקדמת, שמשמשת כלי ידידותי לתכנון ושרטוט. בעלי מקצוע רבים עושים בה שימוש, בתחום האדריכלות, הנדסת המכונות, עיצוב מוצר ועוד. זוהי תוכנה פופולרית ומבוקשת שהיכרות איתה רק תעמיק את השליטה שלכם ביישומי מחשב ותסייע לכם להשתלב במקומות עבודה שעושים שימו שייעודי בתוכנה זו, שנחשבת היום החשובה והמשמעותית ביותר בעולם השרטוט.

קורס אוטוקאד

הקורס מסייע גם למי שלא הכיר קודם לכן את התוכנה ללמוד אותה לעומק, להבין את הפקודות שקשורות אליה, כיצד היא מתקשרת לאינטרנט וכיצד ניתן להפיק שרטוט בתלת מימד ופוטו אלסטיקה.
בתוכנת אוטוקאד מצוי מאגר עצום של טכנולוגיית נתונים ויישומים גרפיים. התוכנה היא בעלת אינטגרציה לאינטרנט, פועלת היטב גם בסביבת ווינדוז ומציעה כלי עיצוב תלת מימדי שהוא שימושי ביותר בקרב ארכיטקטים, מהנדסי מכונות ועוד. לא רק זאת,, בתוכנה כלים להמחשה שכוללים אפקטים רבים, כמו שטח, תאורה, מרקם ואחרים, ואשר הופכים את השרטוט לתמונה מלאה שניתן להציג ללקוחות.

לומדים אוטוקאד בבאר שבע
מכללת אתגר היא מרכז רב תחומי המציע מגוון רחב ומרשים של קורסים מקצועיים שנבחרו בקפידה, כדי לספק מענה לדרישות השונות ובעיקר להבטיח לסטודנטים תעודות הסמכה שיש להן ערך בעולם התעסוקה.
הלימודים מתקיימים בבאר שבע, בקמפוס חדיש ומאובזר במיטב הכלים והציוד החדשניים ביותר, והמרצים הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ידע אקדמי נרחב ונסיון מעשי, כך שניתן יהיה לתרגל את כל החומר הנלמד ו”להרגיש אותו בידיים”.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן