קורס הנהלת חשבונות מזורז- לא תרצו להחמיץ אותו

קורס הנהלת חשבונות מזורז- לא תרצו להחמיץ אותו

קורס הנהלת חשבונות מזורז- לא תרצו להחמיץ אותו

החיים שלכם עמוסים, דינמיים ואתם רוצים קורס מזורז, יעל ומקיף שיכניס אתכם במהירות לעניינים? הכירו את קורס הנהלת חשבונות מזורז של מכללת אתגר. הזדמנות כזו באמת חבל שתחמיצו.


המענה המושלם לאנשים עסוקים
לפעמים החיים האינטנסיביים מונעים מאיתנו להתקדם ולהתפתח מקצועית. אין לנו זמן, אנחנו תמיד דוחים את הלימודים ואת ההזדמנות לרכוש השכלה במקצוע משתלם וכך נוצר לו מעגל קסמים כזה בו אנחנו עומדים במקום מבחינה מקצועית וללא יכולת להתפתח ולהבטיח לעצמנו עתיד כלכלי טוב יותר.
קורס הנהלת חשבונות מזורז נועד בדיוק לאנשים כמוכם. עסוקים, כאלו שדוחים את התוכניות לעתיד ושההתפתחות המקצועית שלהם מתעכבת רק בשל חוסר זמן.
קורס הנהלת חשבונות מזורז במכללת אתגר יוכיח לכם שבתוך זמן קצר תוכלו לרכוש ידע מקצועי שיהיה נגיש ומהיר יותר ממה שאתם חושבים, בין אם אתם אנשים עובדים, הורים במשרה מלאה או סטודנטים עסוקים שלא מוצאים את הזמן להשתלב במסלולי לימוד ארוכים.

לימודי הנהלת חשבונות סוג 1
הקורס יקנה לכם את הידע הנדרש, יחד עם הכלים והמיומנויות המקצועיות שנדרשות בניהול חשבונות, ובתוך זמן קצר. חשוב לציין כי מכללת אתגר שמה דגש על איכות הלימודים והרמה הגבוהה, גם אם מדובר במסלול מקוצר ומזורז.
מבנה הקורס
נושאי הלימודים בקורס הנהלת חשבונות מזורז מורכב מתכנים עיקריים וחשובים לניהול חשבונות מסוג 1 ומסוג 2. הנושאים הם מגוונים, ביניהם חישוב הכנסות והוצאות, עריכת דוחות, חישובי מדד ומטבע חוץ, שחזור חשבוניות, הכנת מאזן חודשי, הכנת דוחות ורישומם, רישום כפול, אימות מסמכים כספיים, דיני עבודה וביטוח לאומי, נתוני שכר, מקדמות ופיצויים, מס ערך מוסף, מס הכנסה וגם לימוד מעשי על תוכנות ממוחשות להנהלת חשבונות, למשל חשבשבת או פריוריטי.
עם קורס הנהלת חשבונות מזורז של מכללת אתגר בבאר שבע תוכלו לרכוש בזמן קצר ארגז כלים שלם שנדרש לכם כדי לעמוד בבחינות הגמר ולקבל תעודת הסמכה לניהול חשבונות סוג 1 וסוג 2.
מכללת אתגר היא מוסד מכובד, בעל מוניטין רב וככזה מכבד גם את תלמידיו בלימודים איכותיים ובלתי מתפשרים. המרצים הם אנשי מקצוע מובילים בתחומם ויחד איתם תצלחו את הקורס המזורז עד לקבלת התעודה הנכספת.

 

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן