קורס הנהלת חשבונות סוג שלוש במכללת אתגר

קורס הנהלת חשבונות סוג שלוש במכללת אתגר

קורס הנהלת חשבונות סוג שלוש במכללת אתגר

יש לכם כבר תעודת הנהלת חשבונות סוג 1 ו-2? רוצים להתקדם בקריירה ולנהל חשבונאות פיננסית מתקדמת יותר. זה הזמן להירשם לקורס הנהלת חשבונות סוג 3 במכללת אתגר ולהגיע מוכנים לבחינות המקצועיות של משרד התמ”ת ועד לתעודה הנכספת.


המספרים מדברים בעד עצמם
הנהלת חשבונות הוא תחום מבוקש מאד, כאשר בכל ארגון, חברה או אפילו עסק קטן נדרשים מנהלי חשבונות לניהול התחום הפיננסי של החברה או העסק.
בעוד שמנהל חשבונות מסוג 1 או 2 עוסק רק בחלק מאותן הפעולות הפיננסיות, הרי שבעל תעודת מנהל חשבונות סוג 3 נחשף לעומקים ומורכבויות מהותיים שיכולים להרחיב את היקף הפעילות המקצועית שלו, שלא לדבר על הקידום בעבודה.
את הלימודים בקורס יכול ללמוד רק מי שהשלים את לימודי הנהלת חשבונות סוג 1 וסוג 2 והתוכנית מתקיימת בכפוף לתקנות משרד התמ”ת ותוכנית הלימודים המומלצת מטעם מזרד זה.
במהלך קורס הנהלת חשבונות סוג 3 תוכלו ללמוד לעומק פעולות עסקיות וכספיות בארגון, ותכנים מתקדמים בניהול חשבונות, ביניהם פקודת מס הכנסה, חשבוניות פרופורמה, השוק הפנסיוני, דיני חוזים, השקעות וניירות ערך, חישוב חריגות במאזן, מיסוי על הכנסות, שחזור חשבונות, הנפקות ושוק ההון, הפרשות כספיות, עתודות כספיות, עסקאות תשלומים, דיני חברות, ביקורת חשבונאית בסיסית, תזרים מזומנים, ארגון נתונים חשבונאיים ועוד.

מכללת אתגר באר שבע
בנוסף ללימוד התיאורטי יתנסו התלמידים בעבודה מעשית מתקדמת על תוכנות שונות של ניהול חשבונות ממוחשב, בהתאם לתוכנות בהן נעשה שימוש במשק. כמו כן יתבצע יישום מעשי של כל התכנים שיילמדו בקורס.
בסיום הקורס יגשו התלמידים לשתי בחינות. האחת היא בחינה מעשית של חשבונאות מעשית ממוחשבת ואילו הבחינה השנייה היא עיונית בתחום חשבונאות פיננסית ויסודות החשבונות. בוגרי הקורס יעברו בהצלחה את שתי הבחינות יקבלו תעודת גמר של מנהל חשבונות סוג 3 מטעם משרד הכלכלה ומטעם מכללת אתגר.
לא מוותרים על האיכות
מכללת אתגר בבאר שבע, מוסד רב תחומי להשכלה ולקידום מעמיד בפניכם קורס הנהלת חשבונות סוג 3 ברמה גבוהה, איכותית ובתנאי לימוד מתקדמים. חוויית הלימוד במכללת אתגר מגיעה כבר בהגעה לקמפוס הגדול והמרווח וממשיכה בתכני הלימוד שמועברים על ידי טובי המרצים, בעלי נסיון מקצועי והיכרות רבה עם תחום הקורס.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן