קורס חשב שכר בכיר- יותר ממה שחשבת

קורס חשב שכר בכיר- יותר ממה שחשבת

קורס חשב שכר בכיר- יותר ממה שחשבת

מחפשים לימודי מקצוע נדרש ומבוקש? מכללת אתגר בבאר שבע מציעה לכם קורס חשב שכר בכיר, מקצוע לחיים שיכשיר אתכם לעבודה בעלת ביקוש רב ובתפקיד מפתח.


כל ארגון וחשב השכר שלו
כמעט בכל ארגון, חברה או תאגיד מצוי חשב שכר ולעתים אף יותר מאד. ככל שהארגון גדול יותר, כך ישנם יותר עובדים מקבלי משכורת והדרישה לחשבי שכר רק הולכת וגוברת.
לימודי חשב שכר בכיר מכינים אתכם להשתלב בארגון בתפקיד משמעותי ועם אחריות רבה, משרת אימון רגישה מאחר ואתם חשופים לשכרם של העובדים וידע והבנה רבים בכל הנוגע לתקנות שונות, חוקים המשתנים מעת לעת וכיצד להתמודד עם מערך המשכורות בארגון.
נושאי הלימוד הם מגוונים, חלקם מורכבים, והם כוללים ביטוח שכר, מיסים, פנסיה, זכויות עובדים ומעסיקים, ניהול משכורות, ייצוג בפני רשויות המס, הסכמי עבודה קיבוציים, נפגעי עבודה, חוקים של הביטוח הלאומי, מענקים, קרנות השתלמות, תכנון מס ודיני מס הכנסה, זיכויי מס, חוק הפנסיה ועוד נושים רבים וחשובים שכלולים בעבודתו של חשב השכר הבכיר.

מכללת אתגר
תוכנית הלימודים בקורס חשב שכר בכיר במכללת אתגר מצויה בפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל. לאחר הלימודים תדרשו לגשת לבחינה שכשתעברו אותה תקבלו תעודת חשב שכר בכיר מטעמה של לשכת רואי החשבון.
התקנות והחוקים בתחום דיני עבודה ושכר משתנים ומתעדכנים ללא הרף וחשוב לדעת ולהכיר את הבסיס ואת השינויים ולדעת להתמודד עימם. בקורס של מכללת אתגר תקבלו את כל הכלים לעשות זאת, תודות לצוות המרצים המיומן והמקצועי, שאף יתרגל איתכם באופן מעשי את כל החומר הנלמד.
מכללה איכותית ללימודים מתקדמים
לימודי חשב שכר בכיר במכללת אתגר מספקים מענה מקצועי, רציני ואיכותי יחד עם חוויית לימוד יוצאת דופן, בכתות חדשניות, בקמפוס מרוח וכמובן עם התמיכה והסיוע של המרצים המצוינים.
אם יש לכם שאיפה להתקדם בחיים המקצועיים ולהתחיל במשרה בכירה, זה הזמן שלכם לבחון את המחלקה לחשבונאות ופיננסים של מכללת אתגר בדרום, המכללה המובילה בתחומה באזור הדרום, שתתן לכם את המענה המושלם ללימודים ברמה גבוהה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן