קורס טכנאי סלולר – לבחור במקצוע עם ביקוש גבוה

קורס טכנאי סלולר – לבחור במקצוע עם ביקוש גבוה

קורס טכנאי סלולר – לבחור במקצוע עם ביקוש גבוה

מחפשים ללמוד מקצוע בתחום שתמיד יהיה לו ביקוש? מכללת אתגר מעמידה לרשותכם קודס טכנאי סלולר ברמה גבוהה ועם הקניית כל הכלים הדרושים כדי להקים לעצמכם מאגר לקוחות שרק ילך ויגדל.
בוחרים מקצוע לחיים


יש מקצועות שתמיד יהיה להם ביקוש, ללא קשר לטרנדים המתחלפים ולשינויים במגמות השונות בתחומי החיים. קורס טכנאי סלולר של מכללת אתגר בבאר שבע יסייע לכם לפתוח את אחת הדלתות הנדרשות ביותר בשוק- טיפול, תיקון ותחזוקת טלפונים סלולריים.

שוק הסמארטפונים רק הולך וגדל והמגמה נמצאת בעלייה מתמדת ועקבית. ישראל היא אחת המדינות המובילות בשימו שבטלפונים סלולריים והנתונים מרשימים ביותר בהתחשב בגודל האוכלוסייה. השימוש בסמארטפון הוא עקבי ואינטנסיבי ובשל כך נדרשים לעתים קרובות תיקונים ופתרונות תמיכה שונים לטלפונים, מה גם שבשל הדינמיקה המשתנה של העולם הסלולרי, מתעדכנים ללא הרף שדרוגים ופיתוחים של מערכות הפעלה שונות, יחד עם כניסתם של מכשירים חדשים לשוק.
קורס טכנאי סלולר בא למעשה לענות על הצורך הגובר בבעלי מקצוע מומחים, שיתנו מענה לכל הצרכים שהוזכרו כאן.

העולם צועד קדימה
הלימודים במכללת אתגר בבאר שבע, המובילה מבין מכללות הדרום, שמים דגש על לימוד מקיף של כל עולם התוכנה, למשל גרסאות שונות של מערכות ההפעלה במכשירי הסלולר, לימוד תחום החומרה שכולל תיקון מכשירים ופתיחתם, רכישת חלקי חילוף עבורם, גישות לזיהוי, אפיון ועד לתיקון התקלות, שיפור המנגנונים ועוד.

 

קורס טכנאי סלולר

הלימודים כוללים תרגול מעשי של התקנת מערכות הפעלה על גבי מכשירי סלולר מסוגים ודגמים שונים, מנגנוני הדלקה ושאר מנגנוני המכשיר, כולל חידוש מסכים, החלפתם וטיפול בהם, כלים המשמשים מעבדת תיקונים, הלחמות של רכיבים שונים והיכרות עם ציוד מעבדת תיקונים חדיש ומתקדם.

הפנים אל העתיד
מכללת אתגר, המוסד להשכלה גבוהה המוביל באזור הדרום מעמיד לרשותכם מרכז רב תחומי לקידום והשכלה, בו לומדים אלפי סטודנטים במסלולים השונים. בלב העיר באר שבע עומד לרשותכם קמפוס חדיש, רחב ידיים ונעים, עם טובי המרצים, מובילים בתחומם ובעלי נסיון מעשי רב.
עם קורס טכנאי סלולר במכללת אתגר תוכלו להבטיח לעצמכם את עתידכם המקצועי, לפתוח מעבדת תיקונים או לעבוד בחברות סלולר, במעבדות מורשות ובחברות בעלות שם.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן