קורס ייעוץ מס

קורס ייעוץ מס

קורס ייעוץ מס

יש לכם ראש למספרים ונתונים? מחפשים ללמוד מקצוע מבוקש מאד שכל ארגון ועסק מעריכים אותו? בואו ללמוד קורס ייעוץ מס במכללת אתגר ותתחילו לנתח את אחוזי ההצלחה שלכם.


לימודים מקיפים ומשמעותיים
אז מה זה בכלל ייעוץ מס? כולנו נתקלנו במילה “מסים” ולרובינו התחום הזה הוא מורכב וסבוך, בשל כל החוקים, התקנות והכללים שבו. אבל כל עסק, החל מהקטן ביות רועד לתאגיד של אלפי עובדים, נדרש לגלות הבנה בכל הנוגע למיסוי, בין אם שאלות של עובדים שמעוניינים לדעת כיצד להשקיע את הפנסיה שלהם, האם כדאי לפדות תוכניות חסכון ולהמיר אותן לקרנות כאלו ואחרות וכדומה. בעל העסק צריך לדעת מתי ואיך להגיש דוחות כספיים שונים, איך לפתוח תיק ברשויות, איך לתכנן את תזרים המזומנים וכל פעולה שיש בה היבטי מיסוי. לצורך כך, ולמי שלא יודע, לא מסוגל ולא מבין בנושאי מיסוי, עומד לרשותו יועץ מס.
יועץ מס מסייע כאמור בכל הנוגע לענייני מיסוי ואף מספק שירותי ייעוץ לשכירים, עצמאים, עסקים וחברות, בנושאים הקשורים למיסים ובעיקר מסייע להם לצלוח בשלום את כל החוקים, התקנות והנהלים שדורשות רשויות המס, שלא לדבר על הדוחות והטפסים שיש למלא ולהגיש. בין התפקידים העיקריים של יועץ מס מצויים סיוע במילוי דוחות, בדיקת החזרי מס, תכנון מס, ייצוג נישומים ועוד.

קורס יועץ מס במכללת אתגר באר שבע
אתגר לימודי עם עתיד מקצועי
מכללת אתגר מציעה לכם קורס ייעוץ מס מקיף, מעמיק ובעיקר מרתק. מדובר בתחום שתמיד יש ותהיה לו דרישה בשוק העבודה ומבטיח יציבות תעסוקתית, בין אם תחליטו לעבוד כשכירים בארגון או במשרד פרטי של יועצי מס, ובין אם תבחרו להיות עצמאים שמספקים ייעוץ מס למגוון לקוחות.
בעלי ראש אנליטי, חובבי מספרים, שמים לב לפרטים הקטנים ובמקביל אף יצירתיים ועקביים? לימודי ייעוץ מס במכללת אתגר הם הלימודים עבורכם. הלימודים במכללת אתגר בבאר שבע, יכינו אתכם לקראת בחינות ההסמכה של נציבות מס הכנסה, שיעניקו לעומדים בדרישות הבחינה אישור לעסוק בייעוץ מס, זאת בנוסף לתעודת גמר מטעם מכללת אתגר.
כנסו עכשיו לקטגוריית חשבונאות ופיננסים באתר מכללת אתגר וקבלו מושג נרחב על תוכנית הלימודים והנושאים בהם תתמחו במהלך הקורס, שאורכו 600 שעות לימוד, כולל התנסות מעשית בכל החומר העיוני שנלמד במהלך הקורס.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן