קורס מדריך טיולים בחו”ל- הדרך שלכם להתפרנס מטיולים בעולם

קורס מדריך טיולים בחו”ל- הדרך שלכם להתפרנס מטיולים בעולם

קורס מדריך טיולים בחו”ל- הדרך שלכם להתפרנס מטיולים בעולם

חשבתם שקורס מורי דרך בארץ הוא פסגת החלומות שלכם? חשבו שנית! לחובבי הטיולים, המפגש עם אנשים, חובבים נופים משתנים וחוויות חדשות מדי יום- הקורס הזה תפור בדיוק למידות שלכם. קורס מדריך טיולים בחו”ל פותח לכם צוהר לעולם מרתק ומגוון, עם הבטחה להשתלבות קלה בענף התיירות. כל זאת ועוד, ממתינים לכם במכללת אתגר בבאר שבע.


רואים עולם
רוב האנשים אוהבים לטייל בעולם, להיחשף לתרבויות, מנהגים, טעמים וצלילים חדשים. רוב האנשים בעולם חוסכים כסף כל השנה כדי לצאת לחופשה בחו”ל וליהנות מהיעד אליו הגיעו. ויש גם כאלו שנוסעים לחו”ל, סופגים את האוויר והאווירה ועוד מקבלים על זה כסף. זוהי עבודתו של מדריך טיולים בחו”ל ואם אתם אוהבים להעביר מהידע שלכם לאחרים, לבנות מסלולים מיוחדים, לנסוע לטיולים מגוונים ובעיקר להבטיח לעצמכם עבודה בתחום מבוקש, זה הזמן להכיר לכם את קורס מדריך טיולים בחו”ל.
הלימודים מועברים על ידי מרצים בעלי נסיון ומוכרים בתחומם. במסגרת הלימודים תוכלו ליהנות ממגוון עשיר מאד של תוכן נרתק, למשל ההסטוריה של מדינות אירופה, מסלולי טיול בעולם, מסלולי קונספט כמו למשל סיורים קולינריים, טיולים בעקבות ספרים, אמנות וכדומה. עוד תלמדו ניהול כספים, נהלי עבודה ובטיחות בטיול, גיאוגרפיה אזורית ועולמית, תרבות והסטוריה, דתות, ארכיטקטורה של מדינות ותקופות, אמנות ועוד תוכן באמת עשיר ומעשיר.

מכללת אתגר בבאר שבע
הכינו את הדרכון וצאו לעבודה
אם ענף הנסיעות והתיירות מדבר אליכם, אתם מסתדרים היטב בהנחיית והדרכת קבוצות ואוהבים נופים מתחלפים, הציצו בתוכנית הלימודים של מסלול התיירות שבמכללת אתגר. המכללה מעמידה לרשותכם קורס שהוא יותר מאיכותי, דינמי ומעשיר, אלא קורס שמבטיח לכם השתלבות מקצועית מהירה בענף התיירות, ואת כל הכלים שישמשו אתכם כדי לפתח מיומנות הדרכת קבוצות מטיילים בחו”ל.
מכללת אתגר מכשירה מדריכים לתכנן טיולי עומק מיוחדים ולא שגרתיים, כאשר במסגרת הלימודים אתם תכינו תיק הדרכה על אזור לבחירתכם ובסיוע המרצים המיומנים של הקורס. לבוגרי הקורס שיעברו בהצלחה את המבחנים תוענק תעודת מדריך טיולים בחו”ל.
זה הזמן להתוודע למכללת אתגר בבאר שבע, ולהכיר מקרוב את מכלול הקורסים הייחודיים, המקצועיים והאיכותיים שמעמידה המכללה בפניכם, בניהם גם קורס מדריך טיולים בחו”ל. כי אם כבר לומדים, בוחרים במקום הלימוד הטוב ביותר.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן