קורס מורי דרך בבאר שבע- שילוב של אהבת הארץ עם קריירה

קורס מורי דרך בבאר שבע- שילוב של אהבת הארץ עם קריירה

קורס מורי דרך בבאר שבע- שילוב של אהבת הארץ עם קריירה

יש מקצועות שהם ללא ספק מהנים וחווייתיים, מעשירים וגורמים לקום בבוקר עם חיוך. קורס מורי דרך בבאר שבע הוא אחד מהם, כאשר מכללת אתגר מציעה, בנוסף ללימודים איכותיים ומרתקים, גם אפשרות למקצוע לא שגרתי, מגוון ומעניין.


לימודים איכותיים במכללה מובילה
חלמתם פעם על עבודה בה תוכלו לטייל בנופיה הקסומים של הארץ, עבודה בה בגדי העבודה הם נעלי הליכה, כובע ותרמיל, עבודה בה תפגשו בכל יום אנשים חדשים ותהיה לכם הזכות להכיר להם פינות חמד בארצנו? אם התשובה היא כן, אל תהססו לרגע והירשמו כבר עכשיו לקורס מורי דרך בבאר שבע, במכללת אתגר המצוינת, שמעמידה בפניכם קורס יוצא דופן, מעניין וצבעוני.
קורס מורי דרך מוסמכים במכללת אתגר בבאר שבע חוש, בפני התלמידים תוכן עשיר ומגוון שכולל לימודי ארץ ישראל, אקלים וגיאוגרפיה, גיאולוגיה, בוטניקה, דתות, אקטואליה, הסטוריה, לימודי המדינה ועוד תחומים רבים שכשלעצמם הם מעניינים וסוחפים, ובפרט כשבסופם תוכלו להיות מורי דרך לתיירות פנים וחוץ.
הדובדבן שבקצפת הלימודים הוא ההתנסות המעשית, כפי שנהוג בכל הקורסים של המכללה, כשבמהלכה תוכלו להכיר את חבלי הארץ, את ההסטוריה של האתרים השונים, הסיפורים המעניינים ואף תוכלו לבנות עצמאית מסלול טיול!
הלימודים, תיאורטיים ומעשיים, מועברים על ידי מרצים מקצועיים מאד שיש להם נסיון רב בשטח, היכרות עם המקצוע ועם האנקדוטות השונות, ומהם תלמדו את כל הדרוש כדי להיות מורי דרך, כולל תמיכה שוטפת לאורך כל הקורס, ומענה לכל שאלה.
קחו את הלימודים צעד אחד קדימה

מכללת אתגר באר שבע
קורס מורי דרך בבאר שבע מעמיד בפניכם הזדמנות נדירה ללמוד ולהכיר כל פינה בארץ, לתור ולסייר בה ולהבעיר את כל הטוב הזה לתיירים, ישראלים או מחו”ל, אותם תדריכו לאחר ההסמכה.
האפשרויות הן רבות, החל מעבודה כמורי דרך פרטיים לקבוצות קטנות ועד לטיולים מאורגנים של תיירים.
הקורס נמשך כשנתיים וכולל 660 שעות לימוד וישנם מספר תנאי קבלה ללימודים. בסיומם, ולאחר עמידה בבחינות הגבר תקבלו תעודה ממכללת אתגר וכן רשיון של מורה דרך מוסמך מטעם משרד התיירות.
זה הזמן להבטיח לעצמכם עתיד מקצועי מאתגר ומהנה, ולשלב ת אהבת הארץ והטבע עם מקצוע שאי אפשר לעמוד בפניו.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן