קורס מורי דרך בבאר שבע

קורס מורי דרך בבאר שבע

קורס מורי דרך בבאר שבע

קורס מורי דרך בבאר שבע – התחילו לתכנן את הטיול הבא שלכם
מיטבי לכת? אוהבים לתור את הארץ, ליהנות מנופיה היפים ומההיסטוריה המעניינת שלה? למה שלא תהפכו את זה למקצוע? קורס מורי דרך מוסמכים במכללת אתגר האיכותית, יפתח לכם צוהר לעולם מקצועי מרתק המשלב את אהבת הארץ עם אפיק מקצועי משתלם.


קח מקל, קח תרמיל ובוא לאתגר
קורס מורי דרך מוסמכים מתאים לכל מי שמתעניין בידיעת הארץ ורוצה להעמיק את הידע שלו ואף להעביר אותו באמצעות הדרכה. מדובר בתחום מאתגר, מרתק ומיוחד מאד שבסופו תוכלו להיות מורי דרך, להדריך קבוצות של תיירות פנים וחוץ ולעסוק בתחום ייחודי.

הלימודים מלאים גוון וצבע, עם תכנים עשירים הנוגעים לכל מה שמרכיב את ארצנו, כמו גיאולוגיה, גיאוגרפיה ואקלים, בוטניקה, דתות ומיעוטים, גיאולוגיה, ארכיאולוגיה, גיאומורפולוגיה, אקטואליה, ארכיטקטורה, הסטוריה, לימודי המדינה, אמנות, טבע ועוד. כמו כן תתנסו בעזרה ראשונה, בטיחות ובטחון וכל התחומים הנדרשים להדרכת קבוצות.

הלימודים, כמו בכל הקורסים האיכותיים במכללת אתגר, משלבים לימוד תיאורטי ומעשי, כך שתוכלו ליהנות גם מהתנסות מעשית, במהלכה תכירו את חבלי הארץ השונים, את התנאים הגיאוגרפיים, האקלימיים וההסטוריים של כל אתר ואתר, על מסלולי טיול מובחרים ומומלצים וגם תוכלו לתרגל בנייה של מסלולי טיול בעצמכם.

הסיורים בשטח מתקיימים בליווי של מרצים מקצועיים ובעלי נסיון מעשי רב, והם ילמדו אתכם את רזי המקצוע “דרך הרגליים”, בנוסף לתמיכה שוטפת, סיוע ומענה על כל שאלה וסוגיה.

קורס מורי דרך בבאר שבע

קורס שהוא חוויה
קורס מורי דרך בבאר שבע הוא אחד הקורסים המאתגרים והמהנים שתוכלו לדמיין, במיוחד אם אתם חובבי טבע, טיולים והכרת הארץ. זו הזדמנות של ממש ללמוד ולהכיר את ארצנו לעומק, לגלות פינות חבויות ופניני תיירות ולהעמיק את הקשר שלכם אל הארץ, קשר שתוכלו להעביר לאחר סיום הלימודים לקבוצות שתדריכו.

בוגרי הקורס שיעברו את הבחינות בהצלחה יוכלו לעבוד כמורי דרך ובהדרכת מטיילים, בודדים או קבוצות, מהארץ ומהעולם, ברחבי הארץ, להכיר להם את נופיה ואת הסיפורים שמאחורי כל מקום ולספק חוויה ייחודית ויוצאת דופן למטיילים.
בוגרי הקורס שיעמדו בבחינות הגמר יקבלו רשיון מטעם משרד התיירות ותעודה ממכללת אתגר.

הקורס הוא רציני ומעמיק מאד וכולל 660 שעות לימוד- כשנתיים. המעוניינים יצטרכו להיות בעלי תעודת בגרות מאלה, עם שליטה בשפה העברית ורצוי גם ידיעת שפות נוספות, אזרחי ישראל או תושבי ישראל, בעלי יכולת הבעה בכתב ובעל פה. כמו כן יתבקשו המועמדים לעבור שלב מיון לפי דרישות משרד התיירות.

למחפשים קורסים בבאר שבע שיש בהם משמעות, תוכן ועומק, עם תעודת מקצוע לאחר תום הלימודים, קורס מורי דרך במכללת אתגר מספק מענה מושלם לציפיות שלכם ומבטיח לכם לימודים מרתקים, חווייתיים ועתיד מקצועי מהנה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן