קורס מזכירה רפואית בבאר שבע

קורס מזכירה רפואית בבאר שבע

קורס מזכירה רפואית בבאר שבע

קורס מזכירה רפואית בבאר שבע- האתגר שלכם למקצוע מוערך
מחפשים ללמוד מקצוע שהוא גם מבוקש מאד וגם יש בו תחשה של שליחות? קורס מזכירה רפואית בבאר שבע עונה בדיוק על הדרישות ובמכללת אתגר מציעים לכם סטנדרטים גבוהים במיוחד, שיתרמו רבות ללומדים, בנוסף לתעודה הנכספת.
מקצוע מכבד ומכובד


מה עושה מזכירה רפואית? הרבה! הצורך במזכירות רפואיות נולד מתוך ארגוני הבריאות שחיפשו דרכים לייעל את המערכת ולספק מענה לצוות הרפואי מחד ולמטופלים ובני משפחתם מאידך.
על המזכירה הרפואית להיות יעילה ומיומנת, להצטיין ביחסי אנוש ולדעת להתנהל מול כלל האוכלוסייה, על כל רבדיה וסוגיה.

עוד כולל תפקידה של המזכירה הרפואית להכיר מושגי יסוד ברפואה, כדי שתוכל לספק מענה, ולו גם בסיסי, לקהל הפונים, לספק מידע חשוב על הטיפול במחלות, כיצד יש להתנהל מבחינת הפרוצדורה והלוגיסטיקה, לסייע בקביעת תורים ותורים למעקב וכדומה.

מדובר במקצוע מגוון עם תחומי רבים שנדרש בהם ידע והוא כולל גם כישורי ניהול משרד ויישומי מחשב, כמו גם סיור לימודי במרכזים רפואיים והתנסות מעשית בשירותי הבריאות.

קורס מזכירה רפואית

לימודים עם שליחות
במכללת אתגר בבאר שבע תוכלו ליהנות מלימודי קורס מזכירה רפואית ברמה גבוהה במיוחד, עם תוכן איכותי שיבטיח לכם רכישת כלים נכונים וחשובים שישמשו אתכם ברגע בו תצאו לשוק העבודה.

התוכן כולל עיבוד מידע, אבטחת מידע, אתיקה מקצועית, בדיקות מכונים ומעבדות, גורמי מחלות, ניהול וארגון במערכת הבריאות, ניהול משרד ממוחשב, אנטומיה, פיזיולוגיה ועוד מונחי יסוד מעולם הרפואה והפארא רפואה, כמו גם התנהלות מול קהל, ניהול משברים ופתרון בעיות בזמן אמת.

אחרי הלימודים וקבלת התעודה, תוכלו להשתלב בבתי חולים, במרפאות חוץ, מרפאות קהילתיות, מרפאות מיון, וכן מרפאות פרטיות כמו מרכזים לניתוחים פלסטיים, מרפאות עיניים, ועוד…

מכללת אתגר בבאר שבע היא מוסד ללימודי השכלה גבוהה מהמובילים בארץ. נושאי הלימוד יועברו לכם על ידי טובי המרצים ובעלי נסיון מעשי רב, שיסייעו לכם לא רק בהתנסות העיונית והמעשית אלא גם לצלוח את מבחני הגמר ולעמוד בדרישות לקבלת התעודה מטעם מכללת אתגר, וכן, סיווג מקצועי של מזכירה רפואית מטעם משרד העבודה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן