קורס ממונה בטיחות בבאר שבע

קורס ממונה בטיחות בבאר שבע

קורס ממונה בטיחות בבאר שבע

מחפשים ללמוד מקצוע שיש בו חשיבות רבה, אחריות ושמירה על בטחון העובדים? מכללת אתגר בבאר שבע שמחה להכיר לכם את קורס ממונה בטיחות במפעלים ובתעשייה, שיבטיחו לכם מקצוע מאתגר ולמי שיעסיק אתכם, ממונה בטיחות שרכש ידע במכללה המובילה בדרום.


לימודי מקצוע רב תחומי במכללה רב תחומית
תפקידו של ממונה על הבטיחות היא מורכבת ומאתגרת. הוא זה שמזהה סיכונים במקום העבודה, מנתח תהליכי עבודה, מציע פתרונות ייעודיים ונקודתיים ונוקט בצעדים שמטרתם לצמצם ולמנוע תאונות בעבודה, זאת בנוסף לאחריות שלו על הכנת תוכנית בטיחות ואכיפתה.

קורס ממונה בטיחות בבאר שבע נועד כדי להקנות ידע והכשרה מעשית לסטודנטים, עם התחשבות בשינויים וההתפתחויות הטכנולוגיות שמתרחשים כל העת, כמו גם היכרות עם החוקים ותקנות הבטיחות שאף הם מתעדכנים מפעם לפעם. כמו כן משמש הקורס ללימוד זיהוי בעיות ופתרונן בזמן אמת, בכל הנוגע לסוגיות בטיחותיות.

במסגרת הלימודים תלמדו לאתר ולזהות מפגעי בטיחות וגהות במפעל, מהאספקטים הטכנולוגיים והארגוניים. עוד תלמדו על תהליכי ייצור במפעלים, אשר מבוססים על מערכות ייצור מתקדמות, הדרכת עובדים בכל הנוגע לשמירה על כללי הבטיחות, כללים לקיום קשרי חוץ עם גורמים מתחום הבטיחות והגהות, כתיבת תוכניות בטיחות וסקר סיכונים, בשיתוף עם הנהלת המפעל ועוד…

ממונה בטיחות בבאר שבע

קורס מעמיק, מקיף ויסודי
כדי להתקבל לימודי ממונה בטיחות במכללת אתגר בבאר שבע יהיה עליכם להציג תואר מוכר בתחום מדעי הטבע, טכנולוגיה או ההנדסה, או תעודת טכנאי או הנדסאי. תנאי הקבלה מאפשרים גם לבעלי השכלת שוות ערך להשכלה הנדרשת, אשר קיבלו אישור מפקח העבודה הראשי להתקבל ללימודים.

תוכנית הלימודים כוללת נושאים מרובים וחשובים, ביניהם עבודות בנייה והגנה מפני נפילות, בטיחות וגהות בתעשייה, ציוד הרמה כלי לחץ, גידור מכונות בענפי המתכת והעץ, הובלת חומרים מסוכנים, סיכוני חשמל, כיבוי אש ובטיחות אש, סיכונים כימיים, תנאים סביבתיים, ארגונומיה, הדרכת בטיחות, סקר סיכונים והכנת תוכנית בטיחות, כולל חוקים ותקנות שעוסקים בבטיחות וגהות בעבודה, היכרות עם המוסדות שעוסקים בבטיחות ובפיקוח על הבטיחות בישראל, שימושי מחשב ועוד…

הקורס הוא מקיף ביותר ומועבר על ידי טובי המרצים, בעלי ידע אקדמי ונסיון מעשי בשטח. מכללת אתגר מתייחסת לנושא הבטיחות בעבודה בכובד ראש והדבר ניכר בהשקעה המיוחדת בתכני הלימוד, בהתנסות המעשית ובתנאי הקבלה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן