קורס מנהלי מעון – מחנכות ומטפלות

קורס מנהלי מעון – מחנכות ומטפלות

קורס מנהלי מעון – מחנכות ומטפלות

קורס מנהלי מעון, מחנכות ומטפלות – לבנות עתיד עם דור העתיד
מחפשים ללמוד מקצוע מבוקש שיש בו השפעה על דור העתיד? אוהבים ילדים ורוצים להיות שותפים לעיצוב דמותם ואישיותם? מכללת אתגר בבאר שבע מציעה לכם קורסים מקצועיים התפורים במדויק לחלומות שלכם- מנהלי מעון, מחנכות ומטפלות לגיל הרך.


לימודי מקצוע שאוהבים
מדי שנה מפקידים אלפי הורים את ילדיהם, האוצרות שלהם, בידיהם של מנהלי מעון, מחנכות ומטפלות, בידיעה שהם מצויים בידיים טובות ושיקבלו כלים לעיצוב דמותם ואישיותם.

לימודי ניהול מעון נועדו כדי לספק לסטודנטים ידע והבנה בכל הקשור לגיל הרך, הל מגיל לידה ועד גיל שלוש, עם סממני לימוד בעלי פן של הנהגה חינוכית, ותכנים מעולמם הגיל הרך.
את הלימודים המעשירים והאיכותיים מעבירים אנשי מקצוע מתחום החינוך וההוראה, מובילים בתחומם ובעלי נסיון מקצועי עשיר ומקיף.

הלימודים כוללים, בין היתר, נושאים מגוונים ומעשירים, כמו שלבים בהתפתחות הילד, הכרת הילד, פדגוגיה לגיל הרך, פסיכולוגיית הפעוט והילד, הקשר עם ההורים וכן, התנסות בעבודה מעשית, שתאפשר לבוגרי הקורס להשתלב מהר יותר וטוב יותר בגנים ומעונות.

לימודי ניהול מעון במכללת אתגר מעמידה בפני הסטודנטים אתגרים רבים בתחום שהוא בין החשובים במקצועות השונים ונוגע לליבו של כל מי שהוא הורה או שיש לו זיקה לילדים והבנת החשיבות בטיפול נכון בהם.

קורס מנהלי מעון - מחנכות ומטפלות

מחנכות ומטפלות- העתיד בידיים שלכם, תרתי משמע
לימודי מחנכות ומטפלות מתאימים לכל מי שרוצה להשתלב בעולמם של הילדים ולהבטיח להם עתיד חינוכי, אוהב ומסור. הלימודים מתמקדים בטיפול בילדים מגיל שלושה חודשים ועד שלוש שנים, אשר שוהים במעונות יום.
מחנכות ומטפלות במעונות עוסקות במגוון תחומים הקשורים לילד, למשפחה ולקהילה והלימודים עוסקים בהבנה והתייחסות של התנהגויות הילדים, האינטראקציה ביניהם, זיהוי קשיים וטיפול בהם ועוד.

התנים המועברים לסטודנטים הם עשירים ואיכותיים והמרצים הם אנשי מקצוע מובילים בחינוך וניהול, עם נסיון אקדמי ומעשי.

במסגרת הלימודים תיחשפו לעולמם של הפעוטות, עם הצרכים האישיים של כל אחד ואחד מהם, באספקטים הרגשיים, החברתיים, הפיזיים ואחרים, הייחוד של כל ילד ותפיסת עולמו וכיצד להיענות לצרכים השונים של כל אחד ואחד מהם. לתפקיד זה נדרשים יכולת הכלה, רגישות ואמפתיה, זאת לצד המיומנויות המקצועיות שנרכשות בלימודים, שכוללים התנסות אקדמית תיאורטית ונסיון מהשטח של המרצים, עם דגש על בטיחות הילדים וטובתם.

בסיום הקורס יהיה עליכם לגשת לבחינות גמר עיוניות וכן למבחן מעשי במעון. בוגרי הקורס יקבלו תעודת גמר של מטפלת במעון יום ותעודת סיוע מקצועי סוג 1, למטפלות במעון יום.
מכללת אתגר שמה לנגד עיניה העברת תכני לימוד איכותיים, מקיפים ואשר משלבים לימודי תיאוריה עם לימודי שטח והתנסות מעשית בתחום הלימוד הרלוונטי.

המכללה מובילה בתחומה בלימודי השכלה גבוהה, ומספקת את הכלים הטובים ביותר לסטודנטים שמגלים עולם ומלואו של מרצים מהשורה הראשונה, תוכן מאתגר ומרתק ואת האפשרות האמיתית להשתלב בשוק העבודה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן