קורס מנהלי עבודה בבניין – האתגר שלכם מתחיל אצלנו

קורס מנהלי עבודה בבניין – האתגר שלכם מתחיל אצלנו

קורס מנהלי עבודה בבניין – האתגר שלכם מתחיל אצלנו

יש לכם חוש אחריות מפותח ורוצים לרכוש מקצוע הקשור לבטיחות בעבודה? זה הזמן שלכם להכיר את קורס מנהלי עבודה בבניין בבאר שבע, במכללת אתגר, מובילה בתחומה באזור הדרום.
איך לשמור על בטחונו של כל עובד


קורס מנהלי עבודה בבניין במכללת אתגר בבאר שבע נלמד במחלקה לבטיחות ותעשייה. שמירה על בטיחותו של כל עובד בתעשייה היא ערך עליון וכיום רוב העסקים, הארגונים ובמיוחד המפעלים מחזיקים במערך בטיחות מקצועי שתפקידו לדאוג לבטיחות ולגהות במקום העבודה.

קורס מנהלי עבודה בבניין נועד לקדם את הסטודנטים לכלל התמחות בתלום, מאחר ובכל אתר בישראל, בו קיימת פעילות הנדסית או תעשייתי חייבת להיות, על פי חוק, נוכחות של מנהל עבודה בבניין. בקורס תלמדו ארגון וניהול, בקרת ייצור, בטיחות וגהות ונושאים נוספים שלכולם מכנה משותף שהוא אחריות רבה.

בוגרי הלימודים שישתלבו בעבודה יהיו חלק ממקבלי ההחלטות בארגון, יפקחו על המהלך התקין של העבודה בכל שלב ושלב וירכשו כלים וידע בתחום המדובר.

קורס מנהלי עבודה בבניין

קורס יסודי ואיכותי
לימודי מנהלי עבודה בבניין שמציעה מכללת אתגר בדרום מחולקים לשני חלקים. החלק האחד הוא לימוד עיוני ותיאורטי שמועבר על ידי טובי המרצים בתחום, ואילו החלק השני משלב עבודה מעשית, בפיקוח אנשי מקצוע מובילים ומיומנים.
גם דרישות הסף ותנאי הקבלה הם בהתאם לחשיבות התחום הנלמד. מהמעוניינים ללמוד את החלק התיאורטי בלבד תידרש הצגה של תעודת מקצוע סוג 3 בטפסנות, ברזלנות או בנאות ונסיון מעשי מוכח של עבודה של לפחות שנתיים בעבודות בניין אצל קבלן רשום, בעל תעודת רישום בפנקס הקבלנים וכן הצגת תעודה שמאשרת כי המועמד עבר הדרכה לעבודה בגובה.

מן המעוניינים בהמשך הלימודים לשלב ב’ תידרש שנת נסיון מוכח כעוזר מנהל עבודה בבניין תחת פיקוח מנהל עבודה רשום, והצגת תעודת הסמכה של מנהל בטיחות והבריאות התעסוקתית.
הלימודים, כפי שניתן לראות, הם איכותיים ועם הקפדה מיוחדת על הנסיון של המועמדים ועל ההיכרות שלהם עם התחום הנלמד, כדי שיוכלו להעמיק את הידע שלהם ולהפוך למנהלי עבודה בבניין.

מכללת אתגר מעמידה את טובי המרצים בקורס זה ובסיומו תינתן תעודת הסמכה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן