קורס ניהול מחסן בכיר/ מחסן ממוחשב

קורס ניהול מחסן בכיר/ מחסן ממוחשב

קורס ניהול מחסן בכיר/ מחסן ממוחשב

התעשייה הולכת ומתפתחת, הולכת וגדלה. תוסיפו לה גם יבוא ויצוא ותקבלו מחסני ענק שנדרש ניהול לוגיסטי ותפעולי שלהם, כדי לספק התנהלות עבודה מדויקת, נכונה ויעילה.
מכללת אתגר מציעה לכם קורס ייחודי של ניהול מחסן ממוחשב, מתחום הניהול הבכיר, בו תוכלו ללמוד מקצוע נדרש, חשוב ואיכותי, במכללה מהטובות בארץ.
מקצוע מבטיח לעתיד
המילה מחסן מעוררת אולי מחשבה על חדר קטן ונחמד, אולם בתעשייה היא מקבלת משמעות אחרת לגמרי, במיוחד בשנים האחרונות. מחסן בתעשייה משמעו אלפים ועשרות אלפים של פריטים, לפעמים מדובר בכמה מחסנים ביחד, כאשר כל הזמן שיטות העבודה מתחדשות ומתייעלות וניהול המחסן צריך לעמוד בקצב המהיר של אותם השינויים.

מכללת אתגר
ניהול מחסן ממוחשב הוא ניהול בכיר שמאפשר שליטה על מלאי הפריטים, גם כשמדובר בהיקף מחסנים גדול וזהו תפקיד מורכב שכולל, בין היתר, אחריות רבה ויכולות ניהוליות ותפעוליות.
מכללת אתגר בעלת המוניטין הרב בקורסים מקצועיים שיש להם דרישה מוכחת בשוק התעסוקה, מעמידה לפניכם קורס ניהול מחסן בכיר/ ניהול מחסן ממושב, בו תלמדו להבין את מבנה המחסן וניהול המלאים שבו, למקסם את שיטות העודה ולייעל אותן, למצוא דרכים יצירתיות להתמצאות במלאים ובעיקר לספק תשתית יציבה לעבודה שוטפת, ללא עיכובים וללא תקלות.
הלימודים כוללים, בין היתר, יישומי מחשב, מחסנאות, ניהול ולוגיסטיקה, והמרצים המיומנים מלווים את התלמידים צעד אחר צעד להבנת רזי המקצוע, החל מהרמה הבסיסית ביותר ועד לרמת ניהול בכיר.
בתום הקורס יהיה על התלמידים לעבור בחינה מסכמת מטעם משרד הכלכלה וקבלת תעודת מנהל מחסן ממוחשב ממנו ותעודת בוגר קורס ממכללת אתגר.
נהלו את העתיד שלכם
זה הזמן שלכם להחליט על מקצוע שיוביל אתכם רחוק, שיש בו אתגר, מעוף ומיומנויות מקצועיות רבות. זה הזמן שלכם להכנס למסלול הלימודים של המחלקה לבטיחות ותעשייה וללמוד על שיטות הלימוד המתקדמות במכללת אתגר, על צוות המרצים המקצועי והמנוסה ועל נושאי הלימוד המרתקים במכללה שיש לה מוניטין, יכולת ובעיקר את החזון להעמיד קורסים ברמה גבוהה בתחומים המבוקשים ביותר בשוק העבודה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן