קורס ניהול רשתות תקשורת

קורס ניהול רשתות תקשורת

קורס ניהול רשתות תקשורת

העולם בעידן שלנו כבר מנוהל באמצעות מחשבים. רוצים לקחת חלק בניהול הזה? הירשמו ללימודי ניהול רשתות תקשורת במכללת אתגר המובילה בתחומה ברשת


ניהול רשתות תקשורת הוא אחד הקורסים הפופולריים בקרב סטודנטים רבים. הלימודים עוסקים ברשתות על כל היבטיהן, כמו מחשב, תקשורת ואינטרנט. את ההסמכה תוכלו לקבל בדרך כלל מחברת מיקרוסופט, יתרון עצום בפני עצמו.
לימודי ניהול רשתות תקשורת הם עולם ומלואו של נושאי לימוד שבאמצעותם תוכלו לאבחן ולטפל בבעיות שונות, כמו שחזור נתונים, גיבויים של המערכת, אבטחת מידע ותחומים חשובים אחרים. בכלל, משרת מנהל רשתות תקשורת נחשבת לבכירה ויש לה ביקוש רב בחברות שזקוקות לאנשי מקצוע איכותיים שבאחריותם יהיו הפיתוח, התחזוקה והטמעת הרשתות בארגון, לרוב הייטק אולם גם במקומות אחרים.
קורס ניהול רשתות תקשורת הוא מסוג הקורסים שאי אפשר “לפספס” בהם. הלימודים פותחים דלתות תעסוקה רבות לבעלי התעודה וחושפים את התלמידים למגוון תכנים רחב, כמו ניהול רשתות CCNA, MSCA, MCSE, CISCO, מיקרוסופט, LINUX ואחרות. לאחר ההסמכה ניתן יהיה להשתלב כמנהלי מערכות מידע, אנליסטים, מנהלי רשת, מומחים לתמיכה טכנית ומקצעות נחשקים נוספים.

מכללת אתגר בבאר שבע
עם תום לימודי קורס ניהול רשתות תקשורת יקבלו התלמידים במכללת אתגר את התואר MCIPT שהוא מנהל רשת בטכנולוגיית מיקרוסופט, תואר שמוכר בכל מקום בעולם כך שההשתלבות במקומות עבודה היא קלה ונוחה. את התואר יקבל מי שיעבור בהצלחה את בחינות ההסמכה.
עוד צעד אל הקריירה
מכללת אתגר בבאר שבע היא מכללה ללימודים מקצועיים, מובילה בתחומה ובעלת מוניטין רב. התעודות מטעמה הן מוכרות, חלק מהקורסים הם בשיתוף עם משרד הכלכלה, אחרים עם משרד התיירות וכדומה. המכללה מציעה מקום איכותי וברמה גבוהה ביותר לתלמידים, שנהנים מקמפוס רחב ונגיש, כיתות חדישות ומאובזרות, כתות מעבדה ובעיקר, מרצים מהשורה הראשונה ובעלי נסיון מקצועי רב, שמלווים את התלמידים ומסייעים להם כל הדרך את התעודה הנחשקת.
לימודי ניהול רשתות תקשורת הם חשובים ובעלי משמעות, אולם לא פחות חשוב הוא המוסד הלימודי בו תבחרו ללמוד. הבחירה במכללת אתגר מבטיחה תמורה מלאה להשקעה וקבלת כל הכלים הנדרשים להבטחת תעודת הסמכה.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן