קורס ניהול רשתות תקשורת

קורס ניהול רשתות תקשורת

קורס ניהול רשתות תקשורת

קורס ניהול רשתות תקשורת הינו קורס מקצועי נוסף המתקיים במסגרת לימודי המחלקה להכשרה מקצועית במכללת אתגר. מהו קורס ניהול רשתות תקשורת, למי הוא מיועד ומה הם נושאי הלימוד בקורס? על כך ועוד בשורות הבאות.

קורס ניהול רשתות תקשורת- רקע כללי

העידן הדיגיטלי בו אנו חיים הוביל לכך שכל ארגון וחברה מסחרית נעזרים בשירותיו של מנהל רשתות תקשורת כחלק בלתי נפרד מעבודתם השוטפת. תפקידו של מנהל רשתות התקשורת הוא לתכנן, לנהל ולתחזק את מערך רשת התקשורת של הארגון, החברה או בית העסק, בין אם מדובר ברשת תקשורת אלחוטית ובין אם מדובר ברשת תקשורת קווית. כפועל יוצא מכך, קורסי ניהול רשתות תקשורת הפכו בשנים האחרונות לקורסים מקצועיים פופולאריים ומבוקשים.

קורס ניהול רשתות תקשורת- מטרות

קורס ניהול רשתות תקשורת במכללת אתגר נועד להכשיר מנהלי רשתות תקשורת ולהקנות למשתתפי הקורס את הידע המקצועי הנדרש (התיאורטי והמעשי כאחד) בכל הנוגע לתפעול מערכות תקשורת נפוצות. קורס ניהול רשתות תקשורת במכללת אתגר מועבר על ידי המרצים המובילים ביותר בתחומם, והוא מעמיד לרשות בוגרי הקורס את הידע המקצועי המקיף והמורחב ביותר בכל הנוגע לניהול רשתות תקשורת בעידן המודרני, וזאת בהתאם למערכות התקשורת הנפוצות ביותר בשוק העבודה.

קורס ניהול רשתות תקשורת- תנאי קבלה

תנאי הקבלה לקורס ניהול רשתות תקשורת במכללת אתגר כוללים בין היתר: אנגלית ברמה גבוהה, ידע קודם באחת משפות התכנות השונות וידע קודם כטכנאי מחשבים. בנוסף, המועמדים לקורסי ניהול רשתות תקשורת נדרשים לעבור ראיון אישי.

קורס ניהול רשתות תקשורת- נושאי הלימוד

נושאי הלימוד בקורס ניהול רשתות תקשורת חולשים על כל הליכי ההתקנה, התפעול והתחזוקה של רשתות התקשורת הקווית והאלחוטית כאחד. בין יתר נושאי הלימוד במהלך הקורס תמצאו: היכרות מעמיקה עם מושגי יסוד בתחום רשתות התקשורת, הגדרת מחשבים ומשתמשים, הרשאות דומיין, היכרות מעמיקה עם תחום אבטחת המידע ברשת, ניהול מערכות תקשורת במצבי קריסה, איתור תקלות ומתן פתרונות לתקלות תקשורת, הקמת רשתות תקשורת אלחוטיות ורשתות תקשורת קוויות, גיבוי מערכות, שחזור נתונים ועוד מגוון נרחב של נושאים המיועדים לצרכי הקמה, תפעול ותחזוקה של רשתות תקשורת.