קורס סוכני נסיעות – מתחילים לראות את העולם במכללת אתגר

קורס סוכני נסיעות – מתחילים לראות את העולם במכללת אתגר

קורס סוכני נסיעות – מתחילים לראות את העולם במכללת אתגר

אוהבים יעדים בחו”ל? עוד יותר אוהבים לעזור לאנשים להכיר את היעדים האלו? הצטרפו לקורס סוכני נסיעות במכללת אתגר, קורס איכותי, יוקרתי ומעניין ביותר. לחובבי יחסי האנוש, עבודה חובקת עולם והשתלבות במשרדי נסיעות, הקורס הזה תפור במדויק למידותיכם.


מראים עולם
מכללת אתגר, המובילה מבין המוסדות בדרום, מזמינה אתכם להשתלב בקורס סוכני נסיעות.
עולם התיירות בארץ רק הולך ומתפתח. התייר הישראלי סקרן, מחפש חוויות, ריגושים ולנפוש במקומות טובים, ובידיים של סוכני הנסיעות מצויה ההזדמנות להתאים לו את החופשה החלומית ביותר, את הטיסה הנוחה ביותר ואת ההמלצות האפקטיביות ביותר.
קורס סוכני נסיעות בבאר שבע נחשב לקורס מבוקש ויוקרתי מאד. בקורס לומדים התלמידים מגוון רחב של נושאים ייחודיים ומעניינים ותהליך הלימודים משלב את הפן העיוני והמעשי, כך שמתאפשרת גם החשיפה למשרדי נסיעות והתנסות בהם.
תחומי הלימוד הם כאמור מגוונים ומרתקים, ביניהם תיירות, גיאוגרפיה תיירותית, קריאת מפות, מלונאות, תחבורה ימית, תעופה, חבילת נופש ועוד. עוד כוללים הלימודים היכרות עם יעדי תיירות בארץ ובעולם, סדנאות לניהול משא ומתן, לימודי מחשב, שיווק ומכירות ועוד.
הקורס הוא מהנה, מעניין ומאתגר והוא פועל בפיקוח משרד התיירות.

קורס סוכני נסיעות
לימודים מהנים וחובקי עולם
תלמידי קורס סוכני נסיעות נדרשים לעבור שתי בחינות. האחת היא בחינת דוקט שהיא מעשית ומטרתה לבדוק את מיומנויות הסטודנט בחיבור מרכיבי נסיעה ואילו הבחינה השנייה היא מבחן מסכם של ההתאחדות והיא כוללת שאלות תיאורטיות על חומר הלימודים.

סטודנט שעבר את שתי הבחינות יקבל בסוף הקורס תעודת סוכן מורשה, יועץ טיולים ותעודת מערכת הזמנות, כרטוס ותערוף.
עם לימודי סוכני נסיעות בבאר שבע תקבלו הכשרה מעמיקה בדרככם להיות סוכני נסיעות ותוכלו להשתלב במשרדי נסיעות מובילים, או אולי אפילו לפתוח סוכנות כזו בעצמכם. הקורס הוא שנתי והיקפו 450 שעות ומבטיח לכם הנאה צרופה, לצד האתגרים שבלימודים.

מכללת אתגר מעמידה לרשותכם את מיטב המרצים, מובילים בתחומם ובעלי נסיון מעשי רב, שילוו אתכם לאורך הלימודים, גם בהיבטים המעשיים, ויהיו זמינים לכל שאלה או פנייה שלכם.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן