קורס סייעת שיניים- לימודים בחיוך גדול, תרתי משמע

קורס סייעת שיניים- לימודים בחיוך גדול, תרתי משמע

קורס סייעת שיניים- לימודים בחיוך גדול, תרתי משמע

בריאות השן מעניינת אתכם? מחפשים עבודה עם משמעות, כזו שיש בה צורך בהווה וימשיך להיות בה צורך גם בעתיד? הבטיחו את עתידכם המקצועי והצטרפו לקורס סייעת שיניים, הקורס שיפגיש אתכם עם מקצוע מהתחום הפארא רפואי, שיש לו חשיבות, יוקרה ומשמעות, ולימודים בסביבה תומכת ואיכותית של מכללת אתגר.


לומדים בריא
קורס של סייעות רופאי שיניים הוא ייחודי ומעניין מאד. מטרתו להכשיר אתכם לעבודה בסייעות, או סייעים, של רופאי שיניים, על הדרך להתוודע למונחים רפואיים, להכיר לעומק את תחום היגיינת הפה והשן ולדעת שעם תום הלימודים וקבלת התעודה תוכלו לעבוד באין ספור מרפאות שיניים, להפוך להיות יד ימינו של רופא השיניים ולעבוד בסביבה איכותית ועם אוכלוסייה מגוונת.
הקורס כולל לימודים תיאורטיים ולצידם התנסות מעשית שתכין אתכם ל”יום שאחרי”. מכוון נושאי הלימוד הוא רחב ומאתגר, נוגע לעולם הרפואה על כל גווניה וכולל, בין היתר, חומרים דנטליים, ניהול מרפאת שיניים, כימיה, ביולוגיה, תזונה, רפואת הפה, כירורגיה ואלחוש, שיקום הפה, אנטומיה ועוד.

מכללת אתגר באר שבע
צוות המרצים מגיע מעולם רפואת השיניים, מכיר היטב את הצד העיוני והמעשי של התחום ועומד לרשותכם כדי להקנות לכם ידע, לסייע לכם לעבור בהצלחה את הבחינות ולקבל תעודת הסמכה לאחד המקצועות שהביקוש להם לא יסתיים לעולם.
לאחר סיום הלימודים ניתן להשתלב בעבודה בקופות החולים שמציעות טיפולי שיניים, במרפאות שיניים פרטיות ובמכונים גדולים. התעודה שתקבלו משלבת תעודת גמר של מכללת אתגר וכן אישור סיום קורס סייעות שיניים של משרד הבריאות.
מכללה עם חזון
מכללת אתגר היא מהמובילות בתחומה באזור הדרום. המכללה, חדשנית ומתקדמת, מציעה קורסים ברמה גבוהה ואיכותית, סביבת עבודה חדשנית ותומכת, התנסויות מעשיות לצד לימודים תיאורטיים והכנה מושלמת לקראת החיים שלאחר הלימודים.
זה הזמן לקחת את העתיד בשתי הידיים ולנצל הזדמנות מצוינת ללמוד מקצוע איכותי, ולא פחות חשוב מכך, במקום איכותי, רציני ומקצועי, שיש לו מוניטין רב, כך שבוגרי הקורס יוכלו ליהנות גם מהיתרון של לימודים במכללת אתגר המוכרת והמוערכת.
למעוניינים, הכנסו למסלול חינוך ובריאות של מכללת אתגר וקבלו מידע נוסף על לימודי סייעת שיניים.

לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן