*8526 *8526

קביעת פגישת ייעוץ חינם

מתלבט/ת מה ללמוד? השאירו פרטים ונציגנו ידאגו להכווין אתכם למקצוע הנכון עבורך

בית אודות המכללה

אודות המכללה

אפלטון
quate1

יש רק דבר אחד טוב והוא ידע ורק דבר אחד רע והוא בורות

אפלטון quate2

מכללת אתגר – מוסד ההשכלה הגדול והמוביל באזור הדרום, המכללה הינה מרכז רב תחומי לקידום והשכלה בו לומדים למעלה מ- 1,500 סטודנטים במסלולי הלימוד השונים. אנו מעמידים לרשות הסטודנטים קמפוס חדיש בלב העיר באר שבע, במיקום הנגיש מכל חלקי העיר ומשופע בתחבורה ציבורית. הסטודנטים הלומדים במכללת אתגר נהנים מקמפוס המשתרע על פני כ-5 דונם וכולל עשרות כיתות ממוזגות, מעבדות מחשבים חדישות, ספריות, קפיטריות ומגרשי חנייה ללא תשלום. מעבר לכך, כל סטודנט במכללה זוכה ליחס אישי וחם מהצוות, אשר מלווה אותו לכל אורך הלימודים.

מתוקף היותנו מרכז רב תחומי לקידום והשכלה, אנו מקיימים הכשרות בתחומי תוכן רבים ומגוונים ופועלים תמיד על מנת לספק את ההכשרות המקצועיות והאיכותיות ביותר. וזה מה שמייחד אותנו…. במכללת אתגר הושקה לאחרונה “הסדנא” – בית ספר למקצועות העיצוב וניו מדיה: בית הספר היחיד מסוגו באזור הדרום, יכלול את כל מסלולי העיצוב והמדיה הדיגיטלית: עיצוב גרפי, עיצוב פנים, צילום (סטילס ווידאו), בניית ועיצוב אתרים. בוגרי בית הספר ירכשו כלים מעשיים ויכולות אשר יקדמו את השתלבותם בשוק העבודה ויקנו להם טווח אפשרויות רחב ומגוון להתפתחות מקצועית.

לבית הספר מתחם יעודי המצויד המיטב הציוד החדשני. מכללת אתגר היא השלוחה הדרומית של בית הספר לתיירות ומקיימת הכשרות רבות בתחום התיירות אשר זוכות לביקוש רב בקרב תושבי אזור הדרום בכללותו. המכללה מציגה תפיסות מקצועיות עדכניות להכשרה מקצועית לקהל הרחב: בתכניות המשלבת לימודים ,עבודה ותרגול מעשי מאפשרת המכללה לכל תלמיד רכישת השכלה מקצועית במגוון רחב של תחומים , לצד פיתוח והעצמת הקריירה.

שיתופי הפעולה שלנו מכללת אתגר מתגאה בשיתופי הפעולה שרקמה עם חברות בינלאומיות מובילות כמו גם עם מכללות מובילות בארץ, המכללה משתפת פעולה עם חברת אדובי העולמית ומהווה שותף הדרכה מלא עמה. בנוסף, אנו שותפי הדרכה בינלאומיים של חברת מייקרוסופט העולמית ומחזיקה בתקן Microsoft It Partner, תקן זה הינו תקן בינלאומי המציב את מכללת אתגר באותה השורה עם מכללות מובילות בעולם.

 • 0

  מסלולי לימוד

 • 0

  קורסים

 • 0

  בוגרים

 • 0

  שנות וותק

מתעניינים בקורס ? לחצו